/    /    /    /    /  

Naturalis Acai Berry 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Acai
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
419
ks
Bez DPH 364 Kč

Naturalis Acai Berry 100 g

Acai Berry Naturalis je skvělým pomocníkem pro detoxikaci a podporu zdraví celého organismu. Harmonizuje hladinu špatného cholesterolu v krvi, zlepšuje zdraví kardiovaskulárního systému a posiluje imunitu. Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálních látek a antioxidantů tělo regeneruje, dodává vitalitu a novou energii.

Bobule palmy acai obsahují vysoký podíl vitaminů A, B, C, E a také flavonoidů, které působí jako silný antioxidant. Acai vyplavuje z těla škodlivé látky a současně posiluje organismus vůči stresu a civilizačním chorobám, zvyšuje psychickou i fyzickou odolnost. Ač se to nezdá, bobule jsou bohaté i na množství nenasycených mastných kyselin, které v kombinaci s ostatními látkami harmonizují hladinu špatného cholesterolu v krvi a celkově podporují zdraví kardiovaskulárního systému.

Navíc je acai skvělým potravinovým doplňkem při redukčních dietách. Pomáhá zahnat malý hlad i chutě na sladké, zrychluje metabolismus cukrů a eliminuje jejich ukládání v těle. Prášek z bobulí acai je vhodným doplňkem nejenom při jarní očistě organismu nebo při dietě, ale také pro všechny, kdo pracují ve stresu a napětí a chybí jim energie.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Naturalis Acai Berry 100 g

Acai Berry Naturalis je skvelým pomocníkom pre detoxikáciu a podporu zdravia celého organizmu. Harmonizuje hladinu zlého cholesterolu v krvi, zlepšuje zdravie kardiovaskulárneho systému a posilňuje imunitu. Vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálnych látok a antioxidantov telo regeneruje, dodáva mu vitalitu a novú energiu.

Bobule palmy acai obsahujú vysoký podiel vitamínov A, B, C, E a tiež flavonoidov, ktoré pôsobia ako silný antioxidant. Acai vyplavuje z tela škodlivé látky a súčasne posilňuje organizmus voči stresu a civilizačným chorobám, zvyšuje psychickú i fyzickú odolnosť. Hoci sa to nezdá, bobule sú bohaté aj na množstvo nenasýtených mastných kyselín, ktoré v kombinácii s ostatnými látkami harmonizujú hladinu zlého cholesterolu v krvi a celkovo podporujú zdravie kardiovaskulárneho systému.

Navyše je acai skvelým potravinovým doplnkom pri redukčných diétach. Pomáha zahnať malý hlad i chute na sladké, zrýchľuje metabolizmus cukrov a eliminuje ich ukladanie v tele. Prášok z bobúľ acai je vhodným doplnkom nielen pri jarnej očiste organizmu alebo pri diéte, ale aj pre všetkých, ktorí pracujú v strese a napätí a chýba im energia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mrazem sušený plod acai berry v prášku (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika