/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Acai bio, prášek 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Klouby a svaly
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas

Zboží je trvale vyřazeno.

Nástroje Zdraví Acai bio, prášek 80 g

Plody brazilské palmy Accai berry jsou bohaté na množství antioxidantů a dalších prospěšných látek. Díky tomu nejen že pročišťují organismus a posilují imunitu, ale také dodávají energii a pomáhají při redukčních dietách.

Díky vysokému obsahu antioxidantů chrání acai tělo před nepříznivými vlivy stresu, civilizačními chorobami a tím i celý organismus před předčasným stárnutím. Kromě antioxidantů obsahuje acai také vysokou koncentraci nenasycených mastných kyselin a aminokyselin. Tyto látky aktivně přispívají ke snížení cholesterolu v krvi a podporují zdraví krevního oběhu.

Acai má pozitivní vliv na metabolismus tuků, zrychluje spalování a napomáhá plně využít přijaté živiny. Díky lepšímu spalování má tělo více energie a menší potřebu přijímat potravu.

Použití: 1- 2 čajové lžičky prášku smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno. Nekonzumujte s horkými nápoji, neboť teplo neutralizuje aktivní enzymy.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Prášek ze sušeného acai
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
užití: vnitřní

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz