/    /    /    /  

Naturalis Acerola 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
379
ks
Bez DPH 330 Kč

Naturalis Acerola 100 g

Sušené plody acerola Naturalis mají příjemnou nakyslou chuť díky vysokému obsahu vitaminu C, silného antioxidantu, který společně s dalšími rostlinnými látkami aktivně posiluje odolnost celého organismu. Vitaminy a minerální látky pomáhají nejenom s oslabenou imunitou, ale také ulehčují průběh samotného onemocnění a zvyšují fyzickou odolnost.

Plody aceroly, velice podobné našim třešním, jsou plné nejenom vitaminu A a C, ale také vitaminů řady B. Tyto látky podporují přirozené metabolické funkce celého těla a zlepšují vrozenou regeneraci těla. Acerola působí proti účinkům volných radikálů, a chrání tak organismus před známkami předčasného stárnutí.

Užívání aceroly je také vhodné jako doplňková léčba při často se vyskytujících zánětech, krvácení i pohmožděninách, také působí jako prevence vzniku krevních sraženin. Pravidelné užívání zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mrazem sušené plody aceroly (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika