/    /    /    /  

Naturalis Acerola 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Superpotraviny
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
379
ks
Bez DPH 330 Kč

Naturalis Acerola 100 g

Sušené plody acerola Naturalis mají příjemnou nakyslou chuť díky vysokému obsahu vitaminu C, silného antioxidantu, který společně s dalšími rostlinnými látkami aktivně posiluje odolnost celého organismu. Vitaminy a minerální látky pomáhají nejenom s oslabenou imunitou, ale také ulehčují průběh samotného onemocnění a zvyšují fyzickou odolnost.

Plody aceroly, velice podobné našim třešním, jsou plné nejenom vitaminu A a C, ale také vitaminů řady B. Tyto látky podporují přirozené metabolické funkce celého těla a zlepšují vrozenou regeneraci těla. Acerola působí proti účinkům volných radikálů, a chrání tak organismus před známkami předčasného stárnutí.

Užívání aceroly je také vhodné jako doplňková léčba při často se vyskytujících zánětech, krvácení i pohmožděninách, také působí jako prevence vzniku krevních sraženin. Pravidelné užívání zvyšuje fyzickou a psychickou odolnost a pomáhá lépe se vyrovnat se stresem.

Tip: Prášek lze přimíchat do jogurtu, cereálií, kaší či dalších tepelně neupravovaných pokrmů.

Dávkování: Dospělí užívají 1 zarovnanou polévkovou lžíci 1 - 2x denně. Děti od 3 let 1 polévkovou lžíci 1x denně. Během redukční diety užívejte prášek nejlépe na lačno 30 minut před jídlem.

Naturalis Acerola 100 g

Sušené plody acerola Naturalis majú príjemnú kyslastú chuť vďaka vysokému obsahu vitamínu C, silného antioxidantu, ktorý spoločne s ďalšími rastlinnými látkami aktívne posilňuje odolnosť celého organizmu. Vitamíny a minerálne látky pomáhajú nielen s oslabenou imunitou, ale tiež uľahčujú priebeh samotného ochorenia a zvyšujú fyzickú odolnosť.

Plody acerola, veľmi podobné našim čerešniam, sú plné nielen vitamínu A a C, ale aj vitamínov radu B. Tieto látky podporujú prirodzené metabolické funkcie celého tela a zlepšujú vrodenú regeneráciu tela. Acerola pôsobí proti účinkom voľných radikálov, a chráni tak organizmus pred známkami predčasného starnutia.

Užívanie plodov acerola je tiež vhodné ako doplnková liečba pri často sa vyskytujúcich zápaloch, krvácaní aj pomliaždeninách, tiež pôsobí ako prevencia vzniku krvných zrazenín. Pravidelné užívanie zvyšuje fyzickú a psychickú odolnosť a pomáha lepšie sa vyrovnať so stresom.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mrazem sušené plody aceroly (100 %)
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika