/    /    /    /  

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Značka:
Množství: 80 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bylinné čaje, Trávení, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník, Klouby a svaly, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Bylinný čaj Diochi z květů Achyrocline satureioides využívá léčivých účinků známých již po staletí. Bylina z čeledi hvězdicovitých se obzvláště v Jižní Americe používá pro zlepšení zažívání, zmírnění problémů s trávením a uvolnění gastrointestinálního svalstva. Kromě toho působí také pozitivně při nejrůznějších bolestech jako jsou bolesti zad a krční páteře, menstruační bolesti, mírní křeče a usnadňuje dýchání během nachlazení i při alergiích.

Květy Achyrocline satureioides pomáhají stabilizovat zažívací problémy díky obsahu flavonoidů, zlepšují trávení, mírní nechutenství a podporují správnou činnost jater i střev. Obsažené antioxidanty a polysacharidy zlepšují odolnost vůči stresu i zátěžovým situacím a podporují přirozenou obranyschopnost organismuAchyrocline zklidňuje psychiku, eliminuje pocit strachu a má lehké uvolňující účinky.

Čaj z bylinných výtažků

Diochi Achyrocline satureioides je čaj vyráběný z výtažků z této byliny, jež je již po staletí využívána v tradičním léčitelství. Achyrocline satureioides je bylina původem z jižní Ameriky, která má účinky na širší spektrum obtíží. Tradičně je  používána především pro obtíže s trávicím traktem, ale má vliv také na nervový systém a působí protizánětlivě.

Vyvážené trávení

Achyrocline satureioides harmonizuje trávicí systém a optimalizuje jeho funkci. Uvolňuje hladké svalstvo gastrointestinálního traktu a zmírňuje křečovité bolesti. Ulevuje od pálení žáhy, bolestí žaludku či nevolnosti a pomáhá také při snížené chuti k jídlu. Dokáže také účinně vyvážit funkci střev a pomáhá tak při průjmech či zácpách.

Silná obranycshopnost

Bylinný čaj Diochi Achyrocline satureioides celkově posiluje organismus a napravuje imunitní systém. Díky tomu činí vaše tělo odolnější proti nepříznivým vnějším vlivům a chrání také před infekčními onemocněními. Je vhodným doplňkem stravy při náročných obdobích a zvýšeném stresu, kdy zmírňuje dopady nadměrné zátěže na lidský organismus.

Proti bolestem a stresu

Bylinný čaj Diochi účinkuje nejen na tělesnou schránku, ale má vliv také na psychiku. Ulevuje při nadměrném duševním vypětí a pomáhá mysli zbavit se nepříjemných pocitů a strachu. Má uvolňující účinky a zbavuje nervozity. Zároveň také působí proti bolestem různého typu, zejména pak při dlouhotrvajících bolestech kloubů, krční páteře či zad.

Příprava: 750 mililitrů studené vody a 2-3 lžičky čajové směsi přiveďte k varu. Vařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Diochi Achyrocline satureioides 80 g

Bylinný čaj Diochi z kvetov Achyrocline satureioides využíva liečivé účinky známe už počas stáročí. Bylina z čeľade hviezdicovitých sa obzvlášť v Južnej Amerike používa na zlepšenie trávenia, zmiernenie problémov s trávením a uvoľnenie gastrointestinálneho svalstva. Okrem toho tiež pôsobí pozitívne pri najrôznejších bolestiach ako sú bolesti chrbta a krčnej chrbtice, menštruačné bolesti, mierni kŕče a uľahčuje dýchanie počas nachladnutia aj pri alergiách.

Kvety Achyrocline satureioides pomáhajú stabilizovať zažívacie problémy vďaka obsahu flavonoidov, zlepšujú trávenie, miernia nechutenstvo a podporujú správnu činnosť pečene aj čriev. Obsiahnuté antioxidanty a polysacharidy zlepšujú odolnosť voči stresu aj záťažovým situáciám a podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Achyrocline upokojuje psychiku, eliminuje pocit strachu a má ľahké uvoľňujúce účinky.

Čaj z bylinných výťažkov

Diochi Achyrocline satureioides je čaj vyrábaný z výťažkov tejto byliny, ktorá je už po storočia využívaná v tradičnom liečiteľstve. Achyrocline satureioides je bylina pôvodom z Južnej Ameriky, ktorá má účinky na širšie spektrum ťažkostí. Tradične je používaná predovšetkým na ťažkosti s tráviacim traktom, ale má takisto vplyv na nervový systém a pôsobí protizápalovo.

Vyvážené trávenie

Achyrocline satureioides harmonizuje tráviaci systém a optimalizuje jeho funkciu. Uvoľňuje hladké svalstvo gastrointestinálneho traktu a zmierňuje kŕčovité bolesti. Uľavuje od pálenia záhy, bolestí žalúdka či nevoľnosti a pomáha tiež pri zníženej chuti do jedla. Dokáže takisto účinne vyvážiť funkciu čriev a pomáha tak pri hnačkách či zápchach.

Silná obranyschopnosť

Bylinný čaj Diochi Achyrocline satureioides celkovo posilňuje organizmus a obnovuje imunitný systém. Vďaka tomu zvyšuje odolnosť vášho tela proti nepriaznivým vplyvom a tiež chráni pred infekčnými ochoreniami. Je vhodným doplnkom stravy pri náročných obdobiach a zvýšenom strese, kedy zmierňuje dopady nadmernej záťaže na ľudský organizmus.

Proti bolestiam a stresu

Bylinný čaj Diochi účinkuje nielen na telesnú schránku, ale takisto má vplyv aj na psychiku. Uľavuje pri nadmernom duševnom vypätí a pomáha mysli zbaviť sa nepríjemných pocitov a strachov. Má uvoľňujúce účinky a zbavuje nervozity. Zároveň tiež pôsobí proti bolestiam rôzneho typu, predovšetkým pri dlhotrvajúcich bolestiach kĺbov, krčnej chrbtice a chrbta.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Achyrocline Satureioides
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
potraviny: jednodruhové
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz