/    /    /    /  

Saloos Airspray antitabák, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
125
ks
Bez DPH 103 Kč

Saloos Airspray antitabák, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Antitabák Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy nejen způsobené cigaretovým kouřem. 

Osvěžující kompozice z esenciálních olejů pomáhá odstraňovat pach nejen z kouření. Zanechává velmi příjemnou vůni, odbourává stres i únavu, pročišťuje a zvlhčuje vzduch. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Přírodní osvěžovač vzduchu

Airspray Saloos Antitabák příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny neříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Příjemná vůně

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách, jako jsou například obchody či restaurace. Esenciální oleje nejen, že provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Neutralizace zápachu

Vonná varianta Antitabák výborně eliminuje nepříjemný zápach zejména z cigaretového kouře, je vhodná nejen pro domov, ale i pro veřejné prostory. Zápach z cigaret se ihned neutralizuje vyváženou směsí esenciálních olejů s osvěžující vůní, která má zároveň energizující účinky na psychiku a dodává dobrou náladu. Sprej také zvlhčuje ovzduší a je vhodný do prostor s vysušeným vzduchem.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray antitabák, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Antitabák Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy spôsobené nielen cigaretovým dymom.

Osviežujúca kompozícia z esenciálnych olejov pomáha odstraňovať pach nielen z fajčenia. Zanecháva veľmi príjemnú vôňu, odbúrava stres a únavu, prečisťuje a zvlhčuje vzduch. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1), Citral1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz