/    /    /    /  

Saloos Airspray citron, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu, Dýchání
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
122
ks
Bez DPH 101 Kč

Saloos Airspray citron, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Citron Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Osvěžuje mysl a nabíjí energií. 

Citronová silice má s osvěžujícími účinky a naplní vaši mysl novou energií. Povzbuzuje mozek k vyšší aktivitě. Pomáhá při infekci dýchacích cest, bolestech hlavy, pročišťuje organismus a zvlhčuje vzduch. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Energizující vůně

Airspray Saloos Citron příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Pro dobrou náladu

Citrusová vůně tohoto přírodního osvěžovače vzduchu nejen krásně provoní domov a další prostory, ale zároveň působí i na vaši mysl. Vůně citrusů dodává potřebnou energii znavené mysli a pomáhá ulevit při stresu či duševním napětí. Je vhodná zejména pro ty, kdo pracují hlavou či například pro studenty, podporuje koncentraci a soustředení a dodává dobrou náladu. 

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray citron, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Citrón Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy. Osviežuje myseľ a nabíja energiou.

Citrónová silica osviežujúce účinky a naplní vašu myseľ novou energiou. Povzbudzuje mozog k vyššej aktivite. Pomáha pri infekcii dýchacích ciest, bolestiach hlavy, prečisťuje organizmus a zvlhčuje vzduch. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1), Citral1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz