/    /    /    /  

Saloos Airspray eukalyptus, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu, Dýchání
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
120
ks
Bez DPH 99 Kč

Saloos Airspray eukalyptus, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Eukalyptus Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. 

Eukalyptový éterický olej má výrazné antiseptické účinky. Uvolňuje dýchací cesty, ulevuje při nachlazení, usnadňuje odkašlávání. Preventivně působí při virózách, migrénách, pročišťuje a zvlhčuje vzduch. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. Své použití najde ve veřejných přeplněných prostorách i nemocničních zařízeních.

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Závan svěžesti 

Airspray Saloos Eukalyptus příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného svěžího prostředí. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Jemné osvěžení

Vůně eukalyptu je velice osvěžující a energizující, zároveň působí příznivě na dýchací systém. Jemné mentolové aroma pomáhá udržet volně průchodné dýchací cesty, působí příznivě při rýmě a nachlazení. Vůně eukalyptu zbystřuje smysly, pomáhá při poruchách koncentrace či stresu. Je vhodná nejen do bytu, ale i do veřejných prostor, obchodů, restaurací nebo třeba nemocnic.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray eukalyptus, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Eukalyptus Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy.

Eukalyptový éterický olej má výrazné antiseptické účinky. Uvoľňuje dýchacie cesty, uľavuje pri nachladnutí, uľahčuje odkašliavanie. Preventívne pôsobí pri virózach, migrénach, prečisťuje a zvlhčuje vzduch. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov. Svoje použitie nájde vo verejných preplnených priestoroch i nemocničných zariadeniach.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz