/    /    /    /  

Saloos Airspray levandule, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu, Dárky pro babičky
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
131
ks
Bez DPH 108 Kč

Saloos Airspray levandule, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Levandule Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Uklidňuje a přináší klidný spánek.

Levandulový éterický olej patří k silicím s nejširším možným užitím. Zmírňuje duševní napětí, stres, bolesti hlavy i migrénu. Pomáhá snižovat krevní tlak a je dobrou prevencí proti chřipce i nachlazení. Pročišťuje a zvlhčuje vzduch, je vhodné ho použít i před spaním, přináší klidný a vydatný spánek. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Zklidnění a relaxace

Airspray Saloos Levandule příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí a podporují relaxaci. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Proti stresu a napětí

Levandulové aroma má velice příznivé účinky na psychiku. Osvěžující sprej s vůní levandule se hodí nejen do bytových prostor, ale také třeba do masážních salonů či míst určených k odpočinku. Dokáže zklidnit duševní napětí, zmírnit známky stresu a pomáhá také při problémech s usnutím. Levandulový esenciální olej je zároveň přirozeně antiseptický, proto je vhodný i při dýchacích obtížích a rýmě či nachlazení.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray levandule, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Levanduľa Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy. Upokojuje a prináša pokojný spánok.

Levanduľový éterický olej patrí k siliciam s najširším možným použitím. Zmierňuje duševné napätie, stres, bolesti hlavy i migrénu. Pomáha znižovať krvný tlak a je dobrou prevenciou proti chrípke aj nachladnutiu. Prečisťuje a zvlhčuje vzduch, je vhodné ho použiť aj pred spaním, prináša pokojný a výdatný spánok. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Linalool1), Limonene1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

barva: fialová
konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz