/    /    /    /  

Saloos Airspray litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
125
ks
Bez DPH 103 Kč

Saloos Airspray litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Litsea Cubeba Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. Osvěžuje vzduch v uzavřených místnostech. 

Éterický olej z litsey cubeby má antidepresivní účinky. Odstraňuje únavu a stres, navozuje pocit dobré nálady. Harmonizuje mysl a nabíjí novou energií, podporuje duševní svěžest, aktivuje myšlení. Pročišťuje ovzduší, je vhodný proti baktériím a plísním. Poslouží i jako dobrá prevence proti infekčním nemocem. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Osvěžení pro tělo i mysl

Airspray Saloos Litsea cubeba příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí a stimulují psychiku. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Příval energie

Éterický olej z litsey cubeby je mocným bojovníkem proti fyzické i duševní únavě. Litsea cubeba působí velice pozitivně na psychiku a je přírodním antidepresivem. Vůně dodává dobrou náladu, zmírňuje stres a pomáhá při duševním vypětí. Pomůže vám obnovit síly a získat novou energii a chuť do života. Sprej zároveň pročišťuje a zvlhčuje vzduch a působí proti množení škodlivých bakterií 

Použití: Osvěžovač rozprašte do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech a podobně.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray litsea cubeba, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Litsea Cubeba Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy. Osviežuje vzduch v uzavretých miestnostiach.

Éterický olej Litsea Cubeba antidepresívne účinky. Odstraňuje únavu a stres, navodzuje pocit dobrej nálady. Harmonizuje myseľ a nabíja novou energiou, podporuje duševnú sviežosť, aktivuje myslenie. Prečisťuje ovzdušie, je vhodný proti baktériám a plesniam. Poslúži aj ako dobrá prevencia proti infekčným chorobám. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Překvapivě silný | 1.8.2016 21:50:51 | Monika

Skvělá zdravá přírodní alternativa k běžným osvěžovačům vzduchu. Dokonce vydrží mnohem déle a je intenzivnější, než vůně z velikých sprejů. Stačí 1-2x stříknout do prostoru a intenzivní svěží citrusová vůně přebije snad cokoli :-) Jsem moc spokojena, kupuji opakovaně i pro příbuzenstvo :-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Citral1), Limonene1), Geraniol1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz