/    /    /    /  

Saloos Airspray vánoční sen, Natur Aroma 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Spreje do bytu, Dárky pro děti, Dárky pro ženy
Produktová řada: Saloos Natur Aroma
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
125
ks
Bez DPH 103 Kč

Saloos Airspray vánoční sen, Natur Aroma 50 ml

Přírodní osvěžovač vzduchu Vánoční sen Saloos je vhodný pro použití doma i ve veřejných místnostech, například v čekárně u doktora. Dodává jemnou vůni a neutralizuje nepříjemné pachy. 

Okouzlující směs esenciálních olejů navodí vzácné a sváteční okamžiky. Vůně typicky vánočního koření skořice, kadidla a citrusových plodů vybízí ke zklidnění duše, hluboké relaxaci i meditaci. Vyvolává příjemně hřejivou atmosféru Vánoc a radostného očekávání splněných přání. Pročišťuje a zvlhčuje vzduch, odstraňuje nepříjemné pachy. Čistě přírodní produkt je vhodný k rychlé dezinfekci prostor, neutralizaci nepříjemných pachů, provonění bytů, restaurací, obchodů. 

Přírodní aroma spreje obsahují pouze čisté 100% esenciální oleje, které dodávají velmi autentickou přírodní vůni. Ta nejen že dodá místnosti příjemnou vůni, ale také působí aromaterapeuticky na naši psychiku. Vůně je příjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aroma sprej podle své nálady

Ta pravá vánoční atmosféra

Airspray Saloos Vánoční sen příjemně provoní vaši domácnost a efektivně minimalizuje všechny nepříjemné pachy. Běžné osvěžovače vzduchu často obsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, které mohou dráždit dýchací systém či způsobovat alergické reakce, osvěžovač vzduchu Saloos je ale jiný - obsahuje pouze směs esenciálních olejů, která provoní vzduch a nezatěžuje lidský organismus.

Přírodní ingredience

Směs esenciálních olejů je sestavena tak aby neutralizovala veškeré nepříjemné pachy v domácnosti či ve veřejných prostorách. Esenciální oleje nejen, že na dlouhou dobu provoní vzduch, ale mají také komplexní aromaterapeutické působení a vytvářejí dojem příjemného prostředí a útulnosti. Osvěžovač vzduchu neobsahuje syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny.

Pro útulný domov

Variace z éterických olejů k vám domů přenese to pravé vánoční kouzlo. Kořeněné tóny spolu s citrusy a magickým kadidlem vykouzlí neopakovatelnou atmosféru a jsou ideální právě pro zimní měsíce, kdy vás příjemně zahřejí a dodají dobrou náladu. Airspray zároveň zvlhčuje vysušený vzduch a podporuje odpočinek a relaxaci.

Použití: Dle potřeby stiskněte rozprašovač a stříkněte osvěžovač do volných prostor, na polštář či sedačku v domácnostech, dětských pokojích, obchodech, kancelářích, čekárnách, školních zařízeních, autech apod.

Upozornění: Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý. Nepoužívejte vnitřně.

Saloos Airspray vánoční sen, Natur Aroma 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu Vianočný sen Saloos je vhodný pre použitie doma aj vo verejných miestnostiach, napríklad v čakárni u doktora. Dodáva jemnú vôňu a neutralizuje nepríjemné pachy.

Očarujúca zmes esenciálnych olejov navodí vzácne a sviatočné okamihy. Vôňa typicky vianočného korenia škorice, kadidla a citrusových plodov nabáda k upokojeniu duše, hlbokej relaxácii i meditácii. Vyvoláva príjemne hrejivú atmosféru Vianoc a radostného očakávania splnených prianí. Prečisťuje a zvlhčuje vzduch, odstraňuje nepríjemné pachy. Čisto prírodný produkt je vhodný na rýchlu dezinfekciu priestorov, neutralizáciu nepríjemných pachov, prevoňanie bytov, reštaurácií, obchodov.

Prírodné aróma spreje obsahujú iba čisté 100% esenciálne oleje, ktoré dodávajú veľmi autentickú prírodnú vôňu. nielenže dodá miestnosti príjemnú vôňu, ale tiež pôsobí aromaterapeuticky na našu psychiku. Vôňa je príjemná a zlepšuje náladu. Vyberte si aróma sprej podľa svojej nálady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum (Essential Oils), Limonene1), Linalool1), Cinammal1), Eugenol1), Citral1), Coumarin1), Cinnamyl Alcohol1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Saloos Natur Aroma

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz