/    /    /  

Ajurvéda, David Frej 319 stran

Značka:
Množství: 319 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
288
ks
Bez DPH 262 Kč

Ajurvéda, David Frej 319 stran

Kniha Ajurvéda z dílny Davida Freje vás zasvětí do tajů jednoho z nejstarších medicinských systémů na světě. MUDr. David Frej je uznávaným českým odborníkem na tento indický léčebný systém. Publikace jednoduše a srozumitelně podává informace o základech ajurvédy, která si získala popularitu po celém světě. Autor v ní spojuje své zkušenosti s klasickou západní medicínou, kterou propojuje právě s tou indickou.

Kniha vás seznámí se základními principy ajurvédy, základy vyvážené zdravé stravy i nejvýznamnějšími bylinami používanými v indické medicíně. Pojednává i o tom, jak svůj život obohatit pomocí pravidelných meditací či správných dechových technik. Publikace přehledně a pomocí mnoha příkladů z praxe ukazuje, jak tradiční indická medicína nabízí i v současném západním světě odpovědi pro léčbu chronických onemocnění i prevenci pro udržení optimálního zdraví do vysokého věku.

Ajurvéda, David Frej 319 stran

Kniha Ajurvéda z dielne Davida Freja vás zasvätí do tajov jedného z najstarších medicínskych systémov na svete. MUDr. David Frej je uznávaným českým odborníkom na tento indický liečebný systém. Publikácia jednoducho a zrozumiteľne podáva informácie o základoch ajurvédy, ktorá si získala popularitu po celom svete. Autor v nej spája svoje skúsenosti s klasickou západnou medicínou, ktorú prepája práve s tou indickou.

Kniha vás zoznámi so základnými princípmi ajurvédy, základmi vyváženej zdravej stravy aj najvýznamnejšími bylinami používanými v indickej medicíne. Pojednáva aj o tom, ako svoj život obohatiť pomocou pravidelných meditácií či správnych dychových techník. Publikácia prehľadne a pomocou mnohých príkladov z praxe ukazuje, ako tradičná indická medicína ponúka aj v súčasnom západnom svete odpovede pre liečbu chronických ochorení aj prevenciu pre udržanie optimálneho zdravia do vysokého veku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i