/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédská pleťová maska 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Pleťové masky, Pleťové čistící masky
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
525
ks
Bez DPH 434 Kč

Eliah Sahil Ájurvédská pleťová maska 100 g

Ájurvédská prášková pleťová maska Eliah Sahil pro svěží a mladistvě působící pleť obsahuje vysoce kvalitní prášek z řas a květů měsíčku lékařského, také výtažek z heřmánku a alamaki, kterému se také často přezdívá "ovoce krásy".

Plody amalaki obsahují vysokou dávku vitaminu C. Jsou tak skvělým regeneračním prostředkem pro zralou pleť s vráskami a popraskanými žilkami, způsobenými špatným krevním oběhem.  Prášek ze sladkovodní řasy spiruliny a mořské řasy laminarie jsou bohaté na rostlinné bílkoviny, enzymy, vitaminy A, C a řady B, jód, fosfor, železo, vápník a další látky nezbytné pro správnou funkci pokožky. Řasy mají schopnost vázat na sebe škodlivé látky a tím detoxikovat pokožku.

Zelený jíl hloubkově čistí zanesené a ucpané póry a pomáhá tak eliminovat černé tečky. Výtažek z měsíčku lékařského a heřmánku pravého uklidňují pokožku, působí mírně dezinfekčně a působí preventivně proti různým kožním onemocněním. Dále napomáhají hojení již probíhajících zánětů či drobných poranění na pleti.

Extra péče

Pleťová maska je skvělým doplňkem vaší pravidelné péče o pleť, jejíž použití se rozhodně vyplatí. Složení masky je totiž maximálně koncentrované a dokáže vaší pokožce během několika málo minut dodat množství prospěšných látek. Pravidelné používání této pleťové masky založené na starobylém umění ájurvédy zcela promění kvalitu vaší pleti.

Ovoce krásy

Základem této Ájurvédské pleťové masky Eliah Sahil je výtažek z alamaki, kterému se také přezdívá ovoce krásy. Ačkoliv název mluví sám za sebe, tak je faktem, že alamaki obsahuje vysoké množství vitaminu C. Vitamin C je nutným katalyzátorem pro produkci kolagenu v pokožce, jenž pomáhá pleť vypnout a působí proti vzniku vrásek.

Mladistvá a regenerovaná pleť

Pleťová maska ale obsahuje i další vysoce účinné přírodní ingredience, jako je například výtažek ze sladkovodní řasy spiruliny a mořské řasy laminarie. Řasy jsou vydatným přírodním zdrojem cenných bílkovin a zároveň obsahují vysoké množství vitaminů A a E, které patří mezi antioxidanty a brání účinku volných radikálů, jež způsobují stárnutí pleti.

Dokonalá očista pro pokožku

Mořské i sladkovodní řasy nejen poskytují pokožce péči, ale zároveň mají vysokou schopnost vázat na sebe nečistoty a detoxikovat pokožku. K čistícím schopnostem této ájurvédské masky přispívá také zelený jíl, který proniká do hloubky pórů a navíc napomáhá regulovat produkci kožního mazu. Výtažek z měsíčku lékařského pak pleť zklidňuje a prozáří.

Použití: Smíchejte prášek s vodou v takovém poměru, aby maska měla konzistenci pasty. Naneste na čistý obličej a dekolt, vyhněte se očím a rtům. Po 10 -15 minutách důkladně opláchněte vodou. Aplikujte jednou až dvakrát týdně.

Eliah Sahil Ájurvédská pleťová maska 100 g

Ajurvédska prášková maska Eliah Sahil pre sviežu a mladistvo pôsobiacu pleť obsahuje vysokokvalitný prášok z rias a kvetov nechtíka lekárskeho, výťažok z harmančeka a amalaki, ktoré sa často prezýva "ovocie krásy".

Plody amalaki obsahujú vysokú dávku vitamínu C. Sú tak výborným regeneračným prostriedkom pre zrelú pleť s vráskami a popraskanými žilkami, spôsobenými nesprávnym krvným obehom. Prášok zo sladkovodnej riasy spiruliny a morskej riasy laminárie sú bohaté na rastlinné bielkoviny, enzýmy, vitamíny A, C a radu B, jód, fosfor, železo, vápnik a ďalšie látky nevyhnutné pre správnu funkciu pokožky. Riasy majú schopnosť viazať na seba škodlivé látky a tým pokožku detoxikovať.

Zelený íl hĺbkovo čistí zanesené a upchaté póry a pomáha tak eliminovať čierne bodky. Výťažok z nechtíka lekárskeho a rumančeka pravého upokojujú pokožku, pôsobia mierne dezinfekčne a preventívne proti rôznym kožným ochoreniam. Ďalej napomáhajú pri hojení už prebiehajúcich zápalov či drobných poranení na pleti.

Extra starostlivosť

Pleťová maska je vynikajúcim doplnkom vašej pravidelnej starostlivosti o pleť, ktorej použitie sa rozhodne vyplatí. Zloženie masky je totiž maximálne koncentrované a dokáže vašej pokožke počas niekoľkých minút dodať množstvo prospešných látok. Pravidelné používanie tejto pleťovej masky založené na starobylom umení ajurvédy celkom premení kvalitu vašej pleti.

Ovocie krásy

Základom tejto ajurvédskej pleťovej masky Eliah Sahil je výťažok z amalaki, ktoré sa tiež prezýva ovocie krásy. Aj keď názov hovorí sám za seba, tak je faktom, že amalaki obsahuje vysoké množstvo vitamínu C. Ten je nutným katalyzátorom pre produkciu kolagénu v pokožke, ktorý pomáha pleť vypnúť a pôsobí proti vzniku vrások

Mladistvá a regenerovaná pleť

Pleťová maska však obsahuje aj ďalšie vysoko účinné prírodné ingrediencie, ako napríklad výťažok zo sladkovodnej riasy spiruliny a morskej riasy laminárie. Riasy sú výdatným prírodným zdrojom cenných bielkovín a zároveň obsahujú vysoké množstvo vitamínu A a E, ktoré patria medzi antioxidanty a bránia účinkom voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie pleti.

Dokonalá očista pre pokožku

Morské aj sladkovodné riasy nielenže poskytujú pokožke starostlivosť, no zároveň majú vysokú schopnosť viazať na seba nečistoty a detoxikovať pokožku. K čistiacim schopnostiam tejto ajurvédskej masky prispieva taktiež zelený íl, ktorý preniká do hĺbky pórov a navyše napomáha regulovať produkciu kožného mazu. Výťažok z nechtíka lekárskeho pleť upokojuje a prežiari.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

vyzkoušeno pro vás | 21.5.2013 22:05:56 | Michaela Biooo

Barva práškové masky je hnědá, ale jen do smíchání s vodou. Poté je vydatně zelená od vyživující a protizánětlivé spiruliny, zrovna jak napovídá obal výrobku. Je vidět, že na ní výrobce rozhodně nešetřil. :) Nechte se i vy překvapit.

Vyzivna maska | 10.9.2013 21:44:44 | Fit when traveling

Vyskusala som uz vela mask na tvar, ale tato je zatial jedina 100% bio prirodna a naozaj ucinna. Krasne zelena po riasach, a aj tak vonia. Plet je hebka a strasne hladka, vyzera mladsia.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Spirulina Platensis Powder1), Emblica Officinalis1), Matricaria Recutita Flower Extract1), Laminaria Digitata Powder1), Calendula Officinalis Flower1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: prášková
přebal: kovový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz