/    /    /    /    /    /  

DNM Ájurvédské kafe Brahmi s příchutí mocca 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ajurvédské kávy
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
88
ks
Bez DPH 77 Kč

DNM Ájurvédské kafe Brahmi s příchutí mocca 50 g

Náhražka instatní kávy DNM Brahmi Mocca je vyrobena z čekanky lékařské a ayurvédských bylin. Tato ajurvédská káva je lahodná, silná, hořká a chuťově výrazná, čekanka podporuje správné zažívání a působí blahodárně na náš trávicí systém. Ajurvédská káva vám nahradí ranní kávu nebo odpolední kapučínko, zatímco přítomnost léčivých bylin působí na celostní zdraví vašeho těla i ducha. Navíc tento teplý nápoj nemá překyselující účinek a neobsahuje kofein.

Himalájské bylině brahmi jsou připisovány účinky na koncentraci a zlepšení paměti, tato bylina také napomáhá ke zklidnění a lepší schopnosti se koncentrovat, jasně uvažovat, rychle reagovat a brilatně se naučit. Uklidňuje stresovaný organismus a upravuje zažívání. Nic lepšího před náročnou zkouškou pít nemůžete!

Příprava: Dávkujte opatrně, chuť je silná a výrazná. Do malého hrnku dejte čtvrt až půl lžičky instantní směsi a zalijte studeným nebo horkým mlékem či vodou. Nápoj si klidně dochuťte cukrem.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

DNM Company s.r.o.
Trávníky 201
768 04 Střílky
Česká republika
tel: 603 700 323
www.dnmcompany.cz