/    /    /  

Ajurvédské recepty pro zdraví, David Frej 189 stran

Značka:
Množství: 189 stran
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 226 Kč

Ajurvédské recepty pro zdraví, David Frej 189 stran

Kniha Ajurvédské recepty pro zdraví vás zavede do světa vaření dle tradiční ajurvédské medicíny. Autoři MUDr. David Frej a Kateřina Weinerová v ní připomínají, že vyrovnaná strava kombinující potraviny s kořením je základem k rovnováze organismu. V knize najdete originální recepty spojující principy vaření dle ajurvédy a středomořskou stravu. Nečekejte ale žádné složité kuchařské úkony, všechny recepty jsou tak jednoduché, že je zvládne i kuchtík začátečník. Pokročilejší zde najdou i tipy, jak své vaření posunout o třídu výš.

Publikace je plná receptů na pokrmy, které odpovídají zásadám zdravé výživy. Jsou čerstvé, chutné i výživné zároveň. Recepty jsou rozděleny podle toho, pro jakou tělesnou konstituci se hodí a jsou pak doplněné vhodným kořením. Součástí receptů jsou také nápoje, které pomáhají podporovat trávení.

S pomocí Ajurvédských receptů pro zdraví se snadno naučíte připravovat jídla podle principů ajurvédy, které jsou zárukou toho, že s pomocí jednoduchých zásad lze hravě obnovit rovnováhu a zdraví. V úvodu publikace se pak dočtete nejen o základních principech ajurvédy a zdravé výživy, ale i o denním režimu dle ročního období, šesti základních chutích, účincích potravin, problematice ohřívání jídla či zásadité a kyselinotvorné stravě.

Ajurvédské recepty pro zdraví, David Frej 189 stran

Kniha Ajurvédske recepty pre zdravie vás zavedie do sveta varenia podľa tradičnej ajurvédskej medicíny. Autori MUDr. David Frej a Kateřina Weinerová v nej pripomínajú, že vyrovnaná strava kombinujúca potraviny s korením je základom k rovnováhe organizmu. V knihe nájdete originálne recepty spájajúce princípy varenia podľa ajurvédy a stredomorskú stravu. Nečakajte ale žiadne zložité kuchárske úkony, všetky recepty sú tak jednoduché, že ich zvládne aj kuchtík začiatočník. Pokročilejší tu nájdu aj tipy, ako svoje varenie posunúť o triedu vyššie.

Publikácia je plná receptov na pokrmy, ktoré zodpovedajú zásadám zdravej výživy. čerstvé, chutné aj výživné zároveň. Recepty sú rozdelené podľa toho, pre akú telesnú konštitúciu sa hodia a sú potom doplnené vhodným korením. Súčasťou receptov tiež nápoje, ktoré pomáhajú podporovať trávenie.

S pomocou Ajurvédskych receptov pre zdravie sa ľahko naučíte pripravovať jedlá podľa princípov ajurvédy, ktoré sú zárukou toho, že s pomocou jednoduchých zásad možno hravo obnoviť rovnováhu a zdravie. V úvode publikácie sa potom dočítate nielen o základných princípoch ajurvédy a zdravej výživy, ale aj o dennom režime podľa ročného obdobia, šiestich základných chutiach, účinkoch potravín, problematike ohrievania jedla či zásaditej a kyselinotvornej strave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i