/    /    /  

Ajurvédské recepty pro zdraví, David Frej 189 stran

Značka:
Množství: 189 stran
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
249
ks
Bez DPH 226 Kč

Ajurvédské recepty pro zdraví, David Frej 189 stran

Kniha Ajurvédské recepty pro zdraví vás zavede do světa vaření dle tradiční ajurvédské medicíny. Autoři MUDr. David Frej a Kateřina Weinerová v ní připomínají, že vyrovnaná strava kombinující potraviny s kořením je základem k rovnováze organismu. V knize najdete originální recepty spojující principy vaření dle ajurvédy a středomořskou stravu. Nečekejte ale žádné složité kuchařské úkony, všechny recepty jsou tak jednoduché, že je zvládne i kuchtík začátečník. Pokročilejší zde najdou i tipy, jak své vaření posunout o třídu výš.

Publikace je plná receptů na pokrmy, které odpovídají zásadám zdravé výživy. Jsou čerstvé, chutné i výživné zároveň. Recepty jsou rozděleny podle toho, pro jakou tělesnou konstituci se hodí a jsou pak doplněné vhodným kořením. Součástí receptů jsou také nápoje, které pomáhají podporovat trávení.

S pomocí Ajurvédských receptů pro zdraví se snadno naučíte připravovat jídla podle principů ajurvédy, které jsou zárukou toho, že s pomocí jednoduchých zásad lze hravě obnovit rovnováhu a zdraví. V úvodu publikace se pak dočtete nejen o základních principech ajurvédy a zdravé výživy, ale i o denním režimu dle ročního období, šesti základních chutích, účincích potravin, problematice ohřívání jídla či zásadité a kyselinotvorné stravě.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Papír
i
i