/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský bio arganový tělový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Přípravky po opalování, Arganový olej, Pleťové oleje, Tělové oleje, Pleťové oleje pro muže, Dárky pro muže
Hodnocení:
3,5/5 4 hlasy
Cena
498
ks
Bez DPH 412 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský bio arganový tělový olej 100 ml

Ájurvédský arganový tělový olej intenzivně pečuje o zralou a citlivou pokožku, kterou hydratuje a vyživuje díky vysokému obsahu vitaminů E a F, mastných kyselin, antioxidantů a beta karotenu.

Až nepřirozeně vysoké množství vitaminu E chrání pokožku před působením volných radikálů. Chrání tak pokožku před projevy předčasného stárnutí. Arganový olej je mimořádně vhodný pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění, trpící na vyrážky a ekzémy či začervenání. Pravidelné používání oleje zajistí jemnou a pružnou pokožku.

Díky beta karotenu a přirozeně se vyskytujícímu ochrannému faktoru lze arganový olej také použít před pobytem na slunci. Olej má faktor odpovídající UV 4-6 a v našem podnebném pásu ochrání před spálením.

Umění ájurvédy

Přípravky Eliah Sahil jsou plně v souladu se starobylým učením ájurvédy. Tento tradiční indický léčebný systém bere ohledy na všechny aspekty organismu a snaží se využívat těch nejúčinnějších přírodních složek pro nastolení rovnováhy. Ájurvédský tělový olej tak přispívá ke kráse pokožky a celkově zlepšuje její kvalitu pro dlouhodobý účinek.

Arganový olej

Čistě přírodní produkt

Mnohé tělové přípravky obsahují složité kompozice ingrediencí, které pokožku zatěžují. Tento tělový olej má složku pouze jedinou - arganový olej pocházející z exotického Maroka, kde je důležitým aspektem každodenní péče o pleť i vlasy. Arganový olej jedním z vůbec nejcennějších a také nejdražších, jeho výjimečné účinky jsou celosvětově oblíbené.

Balzám pro pokožku

Arganový olej je bohatý na mastné kyseliny, které napomáhají obnovit přirozený ochranný mikrofilm pokožky, jenž brání jejímu nadměrnému vysušování a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Dodává pokožce celého těla hloubkovou výživu a navrací jí pružnost. Díky arganovému oleji Eliah Sahil bude vaše pokožka hedvábně jemná.

Pro pleť i vlasy

Arganový olej Eliah Sahil není jen přípravkem na tělo, pokud trpíte na suchou pokožku, můžete jej využít také na obličej například místo vašeho oblíbeného nočního krému. Arganový olej zmírňuje vysušená místa a dodává pleti přirozenou záři. Olej lze používat také na vlasy, kterým propůjčuje uhlazený vzhled a vysoký lesk.

Použití: Pár kapek oleje vmasírujeme do vlhké pokožky celého těla. Používáme podle potřeby.

Tip: Pokud máte suché vlasy, udělejte si z arganového oleje zábal. Pár kapek jednoduše vetřete do konečků vlhkých vlasů a nechte působit. Zhruba po 10 minutách opláchněte.

Eliah Sahil Ájurvédský bio arganový tělový olej 100 ml

Ajurvédsky arganový telový olej intenzívne ošetruje zrelú a citlivú pokožku, ktorú hydratuje a vyživuje vďaka vysokému obsahu vitamínov E a F, mastných kyselín, antioxidantov a betakaroténu.

Až neprirodzene vysoké množstvo vitamínu E chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov. Chráni tak pokožku pred prejavmi predčasného starnutia. Arganový olej je mimoriadne vhodný pre citlivú pokožku náchylnú na podráždenie, trpiacu vyrážkami a ekzémami či začervenaním. Pravidelné používanie oleja zaistí jemnú a pružnú pokožku.

Vďaka betakaroténu a prirodzene sa vyskytujúcemu ochrannému faktoru možno arganový olej taktiež použiť pred pobytom na slnku. Olej má faktor zodpovedajúci UV 4 - 6 a v našom podnebnom pásme dokáže pokožku ochrániť pred spálením.

Umenie ajurvédy

Prípravky Eliah Sahil sú plne v súlade so starobylým učením ajurvédy. Tento tradičný indický liečebný systém berie ohľady na všetky aspekty organizmu a snaží sa využívať tie najúčinnejšie prírodné zložky pre nastolenie rovnováhy. Ajurvédsky telový olej tak prispieva ku kráse pokožky a celkovo zlepšuje jej kvalitu pre dlhodobý účinok.

Čisto prírodný produkt

Mnohé telové prípravky obsahujú zložité kompozície ingrediencií, ktoré pokožku zaťažujú. Tento telový olej má zložku jedinú - arganový olej pochádzajúci z exotického Maroka, kde je dôležitým aspektom každodennej starostlivosti o pleť aj vlasy. Arganový olej je jedným z vôbec najcennejších a taktiež najdrahších, jeho výnimočné účinky sú celosvetovo obľúbené.

Balzam pre pokožku

Arganový olej je bohatý na mastné kyseliny, ktoré napomáhajú pri obnove prirodzeného ochranného mikrofilmu pokožky, ktorý bráni jej nadmernému vysušovaniu a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Pokožke celého tela dodáva hĺbkovú výživu a navracia jej pružnosť. Vďaka arganovému oleju Eliah Sahil bude vaša pokožka hodvábne jemná.

Na pleť i vlasy

Arganový olej Eliah Sahil nie je len prípravkom na telo, pokiaľ trpíte suchou pokožkou, môžete ho takisto využiť na tvár, napríklad namiesto vášho obľúbeného nočného krému. Arganový olej zmierňuje vysušené miesta a dodáva pleti prirodzenú žiarivosť. Olej možno používať takisto na vlasy, ktorým prepožičiava uhladený vzhľad a vysoký lesk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

zas ta komerce | 6.9.2013 14:46:05 | radek

si děláte srandu?:) jaký ayurvédský? Ayurvédský koncept pochází z indie, olej výhradně z maroka nikde jinde tyto stromy nerostou. S ayurvédou olej nemá nic společného...:))

Re: zas ta komerce | 14.2.2016 16:57:55 | Jitka

Milý Radku ,slovo \"Ájurvéda\" je sanskrtské slovo a znamená Vědění o životě ! Je to systém tradičního indického lékařství praktikovaný i v jiných zemích a to i včetně České republiky, jako systém alternativní a komplementární medicíny. Nevidím tedy důvod proč by Arganový olej z Maroka , jak píšeš , nemohl být sestaven na základě Ájurvédy . A ano je to komerce , jako vše čeho je dosahováno za účelem zisku . Ty snad pracuješ zadarmo ?

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz