/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský bio baobab tělový olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasové oleje, Pleťové oleje, Tělové oleje, Baobabový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
636
ks
Bez DPH 526 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský bio baobab tělový olej 100 ml

Ajurvédský tělový olej Eliah Sahil Baobab aktivně pečuje o pokožku celého těla i obličeje, má skvělé hydratační a regenerační schopnosti. Olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku posilují a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před ztrátou elasticity a známkami předčasného stárnutí.

Čistý za studena lisovaný olej ze semínek stromu baobab obsahuje vysoký podíl mastných kyselin, obzvlášť kyseliny palmitové a linolové. Ty mají na pleť výborné regenerační účinky, léčí drobné záněty jako je akné či lupénka, hydratují pleť do hloubky a chrání ji před dehydratací i podrážděním.

Olej je mimo jiné plný blahodárného vitaminu C. Tento silný antioxidant chrání pokožku před ztrátou elasticity, vznikem vrásek a pokožku skvěle zjemňuje. Baobabový olej je vhodný pro péči o pokožku těla i obličeje, ale také o suché poškozené vlasy. Ty regeneruje, posiluje jejich strukrutu a chrání je před dalším poškozením. Ajurvédský baobabový olej je univerzálním pomocníkem pro péči o pleť i vlasy, které regeneruje a hydratuje.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i obličeje a lehce rozetřete. Používejte pravidelně podle potřeby.

Tip: Tělový olej baobab je skvělý pro masáže celého těla, ale také jako výživný vlasový zábal.

Eliah Sahil Ájurvédský bio baobab tělový olej 100 ml

Ajurvédsky telový olej Eliah Sahil Baobab sa aktívne stará o pokožku celého tela aj tváre, má výborné hydratačné a regeneračné schopnosti. Olej je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokožku posilňujú, chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tak aj pred stratou elasticity a známkami predčasného starnutia.

Čistý za studena lisovaný olej zo semienok stromu baobab obsahuje vysoký podiel mastných kyselín, obzvlášť kyseliny palmitovej a linoleovej. Tie majú na pleť výborné regeneračné účinky, liečia drobné zápaly ako je akné alebo lupienka, hydratujú pleť do hĺbky a chránia ju pred dehydratáciou aj podráždením.

Olej je okrem iného plný blahodarného vitamínu C. Tento silný antioxidant chráni kožu pred stratou elasticity, vznikom vrások a pokožku vynikajúco zjemňuje. Baobabový olej je vhodný na starostlivosť o pokožku tela aj tváre, ale taktiež o suché poškodené vlasy. Tie regeneruje, posilňuje ich štruktúru a chráni pred ďalším poškodením. Ajurvédsky baobabový olej je univerzálnym pomocníkom pre starostlivosť o pleť aj vlasy, ktoré regeneruje a hydratuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Adansonia Digitata Seed Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz