/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 400 g

Značka:
Množství: 400 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 g / 331 Kč
Kategorie: Pánské přírodní šampony, Práškové přírodní šampony
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
999
ks
Bez DPH 826 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 400 g

Přírodní práškový ajurvédský šampon Eliah Sahil jemně čistí, pěstí a posiluje vaše vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí také proti předčasnému šedivění a lupům. Díky němu budou vaše vlasy krásně čisté, zdravé, zářivě lesklé, příjemně vonící a poddajné.

Obsahuje přírodní jílový prášek, který má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ajurvédských bylin posilují kořínky vlasů a vitalizují pokožku hlavy, zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický a s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon 400 g

Prírodný práškový ajurvédsky šampón Eliah Sahil príjemne čistí, pestuje a posilňuje vaše vlasy od končekov ku korienkom. Preventívne pôsobí tiež proti predčasnému šediveniu a lupinám. Vďaka nemu budú vaše vlasy krásne čisté, zdravé, žiarivo lesklé, príjemne voňajúce a poddajné.

Obsahuje prírodný ílový prášok, ktorý má abrazívny efekt a jemne čistí pokožku hlavy aj vlasy. Čisté prírodné extrakty z ajurvédskych bylín posilňujú korienky vlasov a oživujú pokožku hlavy, zároveň vlasom prepožičiavajú krásne sviežu vôňu. Vďaka jeho unikátnej práškovej forme vydrží dlhšiu dobu bez potreby použitia akýchkoľvek chemických konzervantov.

Tento nový spôsob umývania vlasov pomocou práškového šampónu má pôvod v Indii. Okrem toho, že je ekologický a s menšou spotrebou vody, je jeho konzistencia tiež veľmi praktická. Neváži toľko ako klasický tekutý šampón, neurobí pri rozsypaní v batožine veľký neporiadok a takisto nespôsobuje problémy pri vstupných letiskových kontrolách. Je tak ideálny pre ľudí, ktorí veľa cestujú a kempujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Vynikající | 1.5.2016 21:52:21 | Heluš

Vynikající šampon, který báječně voní, nevysušuje, vlasy jsou lesklé, vyživené, dobře se rozčesávají, omezuje výskyt lupů, pokožka je zklidněná. Použití šamponu jsem delší dobu vychytávala, ale nejvíce se mě osvědčilo to to: do mističky si nasypte prášek (šampon) a přidejte aloe vera (šťávu), vytvořte kašičku, tak aby se Vám dobře nanášela na vlasy. Umyjte si vlasy a naneste malé množství na vlasy a vetřete. Žádnou pěnu nečekejte, poté umyjte a naneste větší množství, poté se Vám vytvoří pěkná pěna. Pro docílení opravdu hodně pěny můžete zbylí prášek v misce s vodou použít na polití a pěna je tu. Šampon je úžasný, dobře se s ním pracuje. Jen vůně je hodně intenzivní, tak doporučuji při míchání být co nejdále. Ve vlasech je, ale pak vůně perfektní. Z vany se dobře odstraňuje. Doporučuji. K jinému se asi nevrátím:-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica Officinalis, Terminala Chebula, Terminala Bellirica, Phyllanthus Urinaria
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, zplihlé vlasy

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz