/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon proti vypadávání vlasů 400 g

Značka:
Množství: 400 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 g / 415 Kč
Kategorie: Pánské přírodní šampony, Práškové přírodní šampony, Dárky pro muže
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
1249
ks
Bez DPH 1032 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon proti vypadávání vlasů 400 g

Přírodní ájurvédský šampon proti vypadávání vlasů Eliah Sahil čistí, pěstí a posiluje vlasy od konečků ke kořínkům. Preventivně působí také proti předčasnému šedivění i výskytu lupů. Zanechává vlasy zdravě zářivé a krásně vonící.

Obsažený přírodní jílový prášek má abrazivní efekt a jemně čistí pokožku hlavy i vlasy. Čistě přírodní extrakty z ájurvédských bylin posilují kořínky vlasů, vitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Směs bylinných extraktů je dále obohacena o guaranu a kajenský pepř, které prokrvují pokožku i vlasové kořínky, a podporují tak růst vlasů a zmírňují jejich vypadávání. Olej z limetky osvěžuje pokožku a jeho skvělá ovocná sladkokyselá vůně nejen úžasně provoní vlasy, ale dodává také energii a navozuje skvělou náladu.

Tento nový způsob mytí vlasů pomocí práškového šamponu má původ v Indii. Kromě toho, že je ekologický s menší spotřebou vody, je jeho konzistence také velmi praktická. Neváží tolik jako klasický tekutý šampon, neudělá při rozsypání v zavazadle velký nepořádek a také nezpůsobuje problémy při vstupních letištních kontrolách. Je tak ideální také pro lidi, co hodně cestují a kempují. Navíc díky jeho unikátní práškové formě vydrží delší dobu bez potřeby použití jakýchkoliv chemických konzervantů.

Nový přístup k mytí vlasů

Pokud je pro vás mytí vlasů práškovým přípravkem novinkou, vězte, že tento způsob má velice dlouhou a bohatou historii. Práškové šampony mají své kořeny v exotické Indii, kde jsou používány již po staletí a jsou jednou z příčin krásy vlasů indických žen. Práškové přípravky na mytí vlasů neobsahují vodu a přidané syntetické ingredience, a díky tomu je dán větší prostor účinným látkám.

Praktická a ekologická volba

Práškový šampon Eliah Sahil je velice ekologický. Jednak je jeho složení čistě přírodní a nejsou do něj přidávána chemická pěnidla či další složky zatěžující životní prostředí. Zároveň minimalizuje spotřebu vody nutné pro umytí vlasů. Oproti běžným tekutým šamponům je také mnohem praktičtější - snadněji se dávkuje a při cestování nehrozí jeho vylití v zavazadle.

Účinné bylinky

Práškový šampon Eliah Sahil čerpá své základy ve starobylém tradičním léčitelství známém jako ájurvéda. Obsahuje množství rostlinných výtažků, které vlasy posilují a navracejí jim zdravý vzhled. Je tedy ideální volbou pro vlasy, které jsou slabé a poškozené jak vnějšími vlivy, tak například častým barvením či nadměrným používáním stylingových přípravků.

Síla a energie pro vaše vlasy

Šampon obsahuje jílový prášek s abrazivními účinky, který čistí vlasy a pokožku hlavy a šetrně odstraňuje jak odumřelé kožní buňky, tak vstřebává nadbytečný kožní maz. Přírodní extrakty z cenných ájurvédských bylin stimulují vlasové váčky pokožky hlavy a podporují jejich lokální prokrvení - díky tomu zmírňují padání vlasů a také podporují jejich růst.

Použití: Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy. Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte. Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Eliah Sahil Ájurvédský práškový šampon proti vypadávání vlasů 400 g

Prírodný práškový ajurvédsky šampón proti vypadávaniu vlasov Eliah Sahil čistí, pestuje a posilňuje vaše vlasy od končekov ku korienkom. Preventívne tiež pôsobí proti predčasnému šediveniu aj výskytu lupín. Zanecháva vlasy zdravo žiarivé a krásne voňajúce.

Obsiahnutý prírodný ílový prášok má abrazívny efekt a jemne čistí pokožku hlavy aj vlasy. Čisté prírodné extrakty z ajurvédskych bylín posilňujú korienky vlasov a oživujú pokožku hlavy a zároveň vlasom prepožičiavajú krásne sviežu vôňu. Zmes bylinných extraktov je ďalej obohatená o guaranu a kajenské korenie, ktoré prekrvujú pokožku aj vlasové korienky a podporujú tak rast vlasov a zmierňujú ich vypadávanie. Olej z limetky osviežuje pokožku a jeho skvelá ovocná sladkokyslá vôňa nielen úžasne prevonia vlasy, ale dodáva tiež energiu a navodzuje výbornú náladu.

Tento nový spôsob umývania vlasov pomocou práškového šampónu má pôvod v Indii. Okrem toho, že je ekologický a s menšou spotrebou vody, je tiež jeho konzistencia veľmi praktická. Neváži toľko ako klasický tekutý šampón, neurobí pri rozsypaní v batožine veľký neporiadok a nespôsobuje problémy pri vstupných letiskových kontrolách. Je tak ideálny tiež pre ľudí, čo veľa cestujú a kempujú. Navyše vďaka jeho unikátnej práškovej forme vydrží dlhšiu dobu bez potreby použitia akýchkoľvek chemických konzervantov.

Nový prístup k umývaniu vlasov

Pokiaľ je pre vás umývanie vlasov práškovým prípravkom novinkou, vedzte, že tento spôsob má veľmi dlhú a bohatú históriu. Práškové šampóny majú svoje korene v exotickej Indii, kde sú používané už počas storočí a sú jednou z príčin krásy vlasov indických žien. Práškové prípravky na umývanie vlasov neobsahujú vodu a pridané syntetické ingrediencie, a vďaka tomu je daný väčší priestor účinným látkam.

Praktická a ekologická voľba

Práškový šampón Eliah Sahil je veľmi ekologický. Jednak je jeho zloženie čisto prírodné a nie sú doň pridávané chemické penidlá či ďalšie zložky zaťažujúce životné prostredie. Zároveň minimalizuje spotrebu vody nutnej na umytie vlasov. Oproti bežným tekutým šampónom je taktiež omnoho praktickejší – jednoduchšie sa dávkuje a pri cestovaní nehrozí jeho vyliatie v batožine.

Účinné bylinky

Práškový šampón Eliah Sahil čerpá svoje základy v starobylom tradičnom liečiteľstve známom ako ajurvéda. Obsahuje množstvo rastlinných výťažkov, ktoré vlasy posilňujú a navracajú im zdravý vzhľad. Je teda ideálnou voľbou pre vlasy, ktoré sú slabé a poškodené ako vonkajšími vplyvmi, tak aj napríklad častým farbením či nadmerným používaním stylingových prípravkov.

Sila a energia pre vaše vlasy

Šampón obsahuje ílový prášok s abrazívnymi účinkami, ktorý čistí vlasy a pokožku hlavy, šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň vstrebáva nadbytočný kožný maz. Prírodné extrakty z cenných ajurvédskych bylín stimulujú vlasové vačky pokožky hlavy a podporujú ich lokálne prekrvenie – vďaka tomu zmierňujú padanie vlasov a takisto podporujú ich rast.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Vynikající | 1.5.2016 21:51:31 | Heluš

Vynikající šampon, který báječně voní, nevysušuje, vlasy jsou lesklé, vyživené, dobře se rozčesávají, omezuje výskyt lupů, pokožka je zklidněná. Použití šamponu jsem delší dobu vychytávala, ale nejvíce se mě osvědčilo to to: do mističky si nasypte prášek (šampon) a přidejte aloe vera (šťávu), vytvořte kašičku, tak aby se Vám dobře nanášela na vlasy. Umyjte si vlasy a naneste malé množství na vlasy a vetřete. Žádnou pěnu nečekejte, poté umyjte a naneste větší množství, poté se Vám vytvoří pěkná pěna. Pro docílení opravdu hodně pěny můžete zbylí prášek v misce s vodou použít na polití a pěna je tu. Šampon je úžasný, dobře se s ním pracuje. Jen vůně je hodně intenzivní, tak doporučuji při míchání být co nejdále. Ve vlasech je, ale pak vůně perfektní. Z vany se dobře odstraňuje. Doporučuji. K jinému se asi nevrátím:-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Solum Fullonum, Acacia Concinna, Sapindus Mukorossi, Emblica Officinalis, Terminala Chebula, Terminala Bellirica, Phyllanthus Urinaria, Camelia Oleifera, Paullinia Cupana1), Capsicum Frutescens1), Citrus Limetta Oil
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy, vypadávající vlasy, zplihlé vlasy

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz