/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský šampon kokos a baobab olej 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Klasické přírodní šampony
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
277
ks
Bez DPH 229 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský šampon kokos a baobab olej 250 ml

Eliah Sahil Ájúrvédský šampon kokos a baobab olej nabízí extra jemnou péči pro vaše vlasy zcela v souladu se zásadami ájúrvédy. Tento přírodní šampon je vyroben z těch nejpečlivěji vybraných ingrediencí a jeho vyvážené složení efektivně odstraní veškeré nečistoty z vašich vlasů, aniž by podráždil vlasovou pokožku nebo ji vysušil. Ve spojení s vodou vytváří jemnou krémovou pěnu, jenž šetrně myje vlasy a dodává jim množství pečujících látek.

Šampon je bohatý na obsah mnoha přírodních olejů. Slunečnicový olej napomáhá vyhladit povrch vlasového vlákna, díky čemuž minimalizuje jeho třepení a zároveň mu navrací oslnivý lesk. Spolu s olejem z rostliny moringa pak dodává vlasům všechny potřebné živiny a nenasycené mastné kyseliny, jenž napomáhají posílit přirozenou regenerační schopnost vlasů.

Základem šamponu je saponifikovaný kokosový olej, který lépe proniká do vlasového vlákna, usnadňuje ukládání proteinů, a tím vlasy zpevňuje a pomáhá zabránit jejich nadměrnému lámání či poškozování. Vzácný baobabový olej má výjimečné hydratační účinky a díky vysokému obsahu vitaminů vyživuje vlasy i pokožku hlavy. Vaše vlasy budou opět silné a zářivě lesklé.

Co dá ájúrvéda vašim vlasům?

Zdraví a krásu. Pokud si totiž do vlasů pustíte ájúrvédu, tak se o zdraví svých vlasů určitě bát nemusíte. Ájúrvéda vyznává komplexní přístup k problémům v medicíně a stejně tak se staví i ke kosmetické péči. Ájúrvédský šampon tak nejen vyřeší okamžitý problém a vlasy umyje a zbaví nečistot, ale postupně a pomaloučku bude zlepšovat stav vašich vlasů. Nejen to, ájúrvédská kosmetika se postará i o vaši pokožku na hlavě a o vlasové kořínky. Rostlinné oleje pečují o hebkost a lesk vlasového vlákna, zatímco esenciální oleje dodají vůni. A květinové extrakty posílí vlasovou pokožku a vlasové kořínky.

Plno olejů pro krásu

Základem pečujícího šamponu je štědrá dávka rostlinných olejů. Od kokosového přes slunečnicový až po ten moringový a baobabový. Ty jsou pro vlasy prostě skvělé. Snadno pronikají do vlasového vlákna a pomáhají mu udržet si hebkost a jemnost. Zacelují poškození, podporují regeneraci a dodávají vlasům nový život.

Trošku jiný šampon

Olejový přírodní šampon je dostatečně šetrný pro každodenní použití i pro citlivou pokožku hlavy. Chová se ale trošku jinak než váš běžný šampon. Méně pění, to ale vůbec neznamená, že by vlasy neumyl. Málo pěny - málo čistoty? Tomu nevěřte, tak to není. K čistým vlasům totiž pěnu nepotřebujete. Pěna vysušuje, může podráždit vlasovou pokožku a oslabuje vlasové kořínky. I bez pěny se s jemným šamponem dočkáte čistých a krásných vlasů. 

Použití: Naneste malé množství šamponu do vlhkých vlasů, důkladně promasírujte a opláchněte teplou vodou. V případě potřeby postup zopakujte.

Eliah Sahil Ájurvédský šampon kokos a baobab olej 250 ml

Eliah Sahil Ajurvédsky šampón kokos a baobab olej ponúka extra jemnú starostlivosť pre vaše vlasy úplne v súlade zo zásadami ajurvédy. Tento prírodný šampón je vyrobený z tých najstarostlivejšie vybraných ingrediencií a jeho vyvážené zloženie efektívne odstráni všetky nečistoty z vašich vlasov, bez toho aby podráždil vlasovú pokožku alebo ju vysušil. V spojení s vodou vytvára jemnú krémovú penu, ktorá šetrne umýva vlasy a dodáva im množstvo ošetrujúcich látok.

Šampón je bohatý na obsah mnohých prírodných olejov. Slnečnicový olej pomáha vyhladiť povrch vlasového vlákna, vďaka čomu minimalizuje jeho štiepenie a zároveň mu navracia oslnivý lesk. Spolu s olejom z rastliny moringa potom dodáva vlasom všetky potrebné živiny a nenasýtené mastné kyseliny, ktoré napomáhajú posilniť prirodzenú regeneračnú schopnosť vlasov.

Základom šampónu je saponifikovaný kokosový olej, ktorý lepšie preniká do vlasového vlákna, uľahčuje ukladanie proteínu, a tým vlasy spevňuje a pomáha zabrániť ich nadmernému lámaniu či poškodzovaniu. Vzácny baobabový olej má výnimočné hydratačné účinky a vďaka vysokému obsahu vitamínov vyživuje vlasy aj pokožku hlavy. Vaše vlasy budú opäť silné a žiarivo lesklé.

Čo dá ajurvéda vašim vlasom?

Zdravie a krásu. Pokiaľ si totiž do vlasov pustíte ajurvédu, tak sa o ich zdravie určite báť nemusíte. Ajurvéda vyznáva komplexný prístup k problémom v medicíne, vlasy umyje a zbaví nečistôt a postupne a pomaličky bude stav vašich vlasov zlepšovať. Nielen to, ajurvédska kozmetika sa postará aj o vašu pokožku na hlave a vlasové korienky. Rastlinné oleje sa starajú o hebkosť a lesk vlasového vlákna, zatiaľ čo esenciálne oleje dodajú vôňu. A kvetinové extrakty posilnia vlasovú pokožku s vlasovými korienkami.

Plno olejov pre krásu

Základom ošetrujúceho šampónu je štedrá dávka rastlinných olejov. Od kokosového cez slnečnicový až po ten moringový a baobabový. Tie sú pre vlasy jednoducho skvelé. Ľahko prenikajú do vlasového vlákna a pomáhajú mu udržať si hebkosť a jemnosť. Zaceľujú poškodenie, podporujú regeneráciu a dodávajú vlasom nový život.

Trošku iný šampón

Olejový prírodný šampón je dostatočne šetrný na každodenné použitie aj pre citlivú pokožku hlavy. Správa sa však trošku inak ako váš bežný šampón. Menej pení, to ale vôbec neznamená, že by vlasy neumyl. Málo peny – málo čistoty? Tomu neverte, tak to nie je. K čistým vlasom totiž penu nepotrebujete. Pena vysušuje, môže podráždiť vlasovú pokožku a oslabuje vlasové korienky. Aj bez peny sa s jemným šampónom dočkáte čistých a krásnych vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Spokojenost | 19.11.2016 13:44:12 | Eva

Se šampónem jsem velmi spokojená, nádherně voní. Jen bych ještě uvítala v nabídce kondicioner s kokosovým a baobab olejem, který značka Eliah Sahil vyrábí.

Eliah Sahil Ájurvédský šampon kokos a baobab olej | 16.8.2016 09:25:31 | Martina

Jsem s šamponem velice spokojená, krásně a příjemně voní, vlasy mám po něm hebké, jemné, určitě koupě nelituji.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Moringa Oleifera Bark Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Oil, Purified Water, Glycerin (vegetable), Citrus Aurantium (Orange) Flower Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Lonicera Japonica Flower Extract, Lonicera Caprifolium Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vypadávající vlasy

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz