/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský tělový peeling 256 g

Značka:
Množství: 256 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí, Sprchové gely pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
525
ks
Bez DPH 434 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský tělový peeling 256 g

Minerální ajurvédský tělový peeling Eliah Sahil s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr a prášek z arganových oříšků vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží, zářivý a zdravý vzhled. Peeling také zlepšuje prokrvení, což vede k pevnější a tonizované pokožce bez známek celulidy.

Jemně růžová himalájská sůl je považována za nejčistší formu dostupné soli. Obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků nezbytných pro správnou funkci pokožky i celého organismu. Pomáhá harmonizovat pH pleti a zároveň má skvělé detoxikační účinky. Je vynikající na ošetření problematické pleti.

Rýžový pudr a prášek z mletých skořápek arganových oříšků šetrně, ale účinně odstraňuje odumřelé buňky a napomáhá tak pleti v regeneračním procesu. Zároveň uvolňuje ucpané kožní póry a stará se tak o hluboké pročištění pleti a zlepšuje její schopnost vstřebávat účinné látky.

Použití: Smíchejte jednu lžíci prášku s čistým přírodním rostlinným olejem a vytvořte pastu. Místo oleje lze také použít vodu nebo mléko. Takto vytvořenou pastu aplikujte na kůži kruhovými pohyby. Pár minut nechte působit a poté důkladně opláchněte. Peeling aplikujte jednou až dvakrát týdně.

Eliah Sahil Ájurvédský tělový peeling 256 g

Minerálny ajurvédsky telový peeling Eliah Sahil s himalájskou soľou a organickými bylinami odstraňuje odumreté kožné bunky. Obsiahnutý ryžový púder a prášok z arganových orieškov vyhladzuje a zjemňuje pokožku a dodáva jej svieži, žiarivý a zdravý vzhľad. Peeling tiež zlepšuje prekrvenie, čo vedie k pevnejšej a tonizovanej pokožke bez známok celulitídy.

Jemne ružová himalájska soľ je považovaná za najčistejšiu formu dostupnej soli. Obsahuje veľké množstvo minerálov a stopových prvkoch nevyhnutných pre správnu funkciu pokožky aj celého organizmu. Pomáha harmonizovať pH pleti a zároveň má skvelé detoxikačné účinky. Je vynikajúci na ošetrenie problematickej pleti.

Ryžový púder a prášok z mletých škrupín arganových orieškov šetrne, ale účinne odstraňuje odumreté bunky a napomáha tak pleti v regeneračnom procese. Zároveň uvoľňuje upchaté kožné póry a stará sa tak o hĺbkové prečistenie pleti a zlepšuje jej schopnosť vstrebávať účinné látky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sal , Argania Spinosa Shell Powder1), Rosa Gallica Flower Powder, Oryza Sativa Powder1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: prášková
obal: kovový
specifická označení: ájurvédské produkty
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz