/    /    /    /  

Nobilis Tilia Aknégel 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Kosmetika na akné
Hodnocení:
4,3/5 3 hlasy
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Nobilis Tilia Aknégel 50 ml

Lehký Aknégel Nobilis Tilia aktivně napomáhá hojení a regeneraci mastné aknózní pokožky. Díky vyváženému obsahu esenciálních olejů působí gel antibakteriálně a chrání pokožku před podrážděním a vznikem nových zánětů.

Aknégel stabilizuje funkci mazových žláz, pokožku zmatňuje a dodává jí pružnost, Navíc díky obsahu esenciálních olejů je pokožka posílena a ochráněna před nepříznivými vnějšími vlivy.

Obsažené oleje mají výborné antibakteriální a antiseptické účinky, napomáhají regeneraci pokožky, a tím pádem urychlují hojení akné a pupínků.

Lehký gel pro aknózní pleť

Pokožka, jenž je náchylná ke vzniku akné a nedokonalostí má svoje specifické potřeby. Nejen mladou pleť trápí ucpávání pórů a vznik pupínků, s podobnými příznaky se můžete setkat v jakémkoliv věku. Taková pleť je velice citlivá na vnější vlivy a snadno vstřebává nečistoty z okolního prostředí, které přispívají k ucpávání jejích pórů.

Tea tree

Pečuje, ale nezatíží

Tento přírodní gel proti akné bere na vědomí specifika aknózní pokožky a díky své jemné struktuře lehkého gelu pleť nezatěžuje. Snadno a rovnoměrně se roztírá a rychle se vstřebává. Používejte jej ráno i večer po vyčištění pleti. Gel lze aplikovat také pod make-up. Lehký gel nevytváří neprostupný nános a nechává pleť volně dýchat.

Antibakteriální účinky

Aknégel Nobilis Tiliapřirozeně antibakteriální složení, které brání množení mikroorganismů, jenž způsobují akné. Jemně dezinfikuje pokožku a zanechává ji dokonale čistou. Obsahuje vyváženou směs přírodních esenciálních olejů, které bojují proti vzniku nedokonalostí a jsou skvělou prevencí proti akné. Gel můžete libovolně kombinovat s vaším oblíbeným  denním a nočním krémem.

Podpora regenerace

Aknégel nejen brání vzniku nových pupínků, ale také zklidňuje ty již stávající. Zmírňuje podráždění a zarudnutí pleti, a tím i pomáhá pupínky opticky zmenšovat. Zároveň posiluje přirozenou regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení. Dlouhodobě chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a zanechává ji dokonale matnou a pružnou.

Použití: Malé množství gelu aplikujte ráno i večer lokálně na ložiska akné a pupínků.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte Aknégel v kombinaci s jílovou maskou.

Nobilis Tilia Aknégel 50 ml

Ľahký Aknégel napomáha pri hojení a regenerácii mastnej aknóznej pokožky. Vďaka vyváženému obsahu esenciálnych olejov pôsobí antibakteriálne a chráni pokožku pred podráždením a vznikom nových zápalov.

Aknégel stabilizuje funkciu mazových žliaz, pokožku zmatnie a dodáva jej pružnosť. Navyše vďaka obsahu esenciálnych olejov je pokožka posilnená a ochránená pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Obsiahnuté oleje majú výborné antibakteriálne a antiseptické účinky, napomáhajú pri regenerácii pokožky, a tým urýchľujú hojenie akné a pupienkov.

Ľahký gél na aknóznu pleť

Pokožka náchylná na vznik akné a nedokonalostí má svoje špecifické potreby. Nielen mladú pleť trápi upchávanie pórov a vznik pupienkov, s podobnými príznakmi sa môžete stretnúť v akomkoľvek veku. Takáto pleť je veľmi citlivá na vonkajšie vplyvy a ľahko vstrebáva nečistoty z okolitého prostredia, ktoré prispievajú k upchávaniu jej pórov.

Ošetruje, ale nezaťaží

Tento prírodný gél proti akné berie na vedomie špecifiká aknóznej pokožky a vďaka svojej jemnej štruktúre ľahkého gélu pleť nezaťažuje. Ľahko a rovnomerne sa roztiera a rýchlo sa vstrebáva. Používajte ho ráno aj večer po vyčistení pleti. Gél je možné aplikovať takisto aj pod make-up. Ľahký gél nevytvára neprestupný nános a necháva pleť voľne dýchať.

Antibakteriálne účinky

Aknégel Nobilis Tiliaprirodzene antibakteriálne zloženie, ktoré bráni množeniu mikroorganizmov, ktoré spôsobujú akné. Jemne dezinfikuje pokožku a zanecháva ju dokonale čistú. Obsahuje vyváženú zmes prírodných esenciálnych olejov, ktoré bojujú proti vzniku nedokonalostí a sú vynikajúcou prevenciou proti akné. Gél môžete ľubovoľne kombinovať s vaším obľúbeným denným a nočným krémom.

Podpora regenerácie

Aknégel nielenže bráni vzniku nových pupienkov, no takisto upokojuje už tie existujúce. Zmierňuje podráždenie a začervenanie pleti, a tým tiež pomáha pupienky opticky zmenšovať. Zároveň posilňuje prirodzenú regeneračnú schopnosť pokožky a urýchľuje hojenie. Dlhodobo chráni pleť pre nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a zanecháva ju dokonale matnú a pružnú.

 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Stojí za vyzkoušení | 15.11.2015 16:24:02 | Lucie

Konzistence je gelová, takže oproti běžným krémům si člověk musí zvykat - pleť se jím nedá příliš moc promasírovávat. Nemá zvlášť hydratační účinky, a proto bych spíše doporučila od jara do podzimu. Vůně je dost intenzivní, bylinná - někomu může vonět, jinému nikoliv. Co se týče účinků, zázrak se nekonal, ale k určitému zlepšení došlo (těžko ale říct, do jaké míry se na to ale podílely také hormonální změny).

Užasné | 25.2.2015 08:34:17 | Linda

Pro mne naprosto neuvěřitelná věc, nic my tak nepomohlo z bojem s pupínky jako tento gel. Nanáší se snadno, ihned se vstřebává a voní velmi příjemně, lehká gelová struktura nezatěžuje pleť. Pokud někdo svádí nekonečný boj s akné jako já, je tento výrobek pro něj jako dělaný.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Glycerin, Panthenol, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Oil, Pimenta Acris Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Litsea Cubeba Fruit Oil, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Eugenol1), Citral1), Limonene1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz