/    /    /    /    /  

Logona Aktivátor růstu řas

Značka:
Množství: 2 ml + 3 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Řasenky, Oční séra
Certifikáty: NATRUE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
958
ks
Bez DPH 792 Kč

Logona Aktivátor růstu řas

Aktivátor růstu řas od značky Logona při každodenním použití podporuje růst řas a výrazně zlepšuje jejich kvalitu, a to díky extraktům z břízy bělokoré či bambusové šťávy. Obsažená kyselina hyaluronová se navíc postará o celkově kvalitnější růst řas a zabrání jejich vypadávání či lámání.

Aktivátor růstu celkově regeneruje řasy za pomoci výtažků z bambusové šťávy a zabraňuje jejich vypadávání. Extrakty z Aloe vera a kustovnice pak posílí jejich růst. Aktivátor je vhodný i pro citlivé oči, protože obsahuje světlík lékařský, který je nedráždí. Na celkovém účinku se významně podílí výtažek z břízy bělokoré zabraňující nadměrnému vypadávání řas.

Použití: Aktivní sérum nanášejte pomocí přiloženého štětečku rovnoměrně na řasy. Poté naneste speciální gel ve směru růstu řas. Pro optimální výsledky používejte dvakrát denně.

Logona Aktivátor růstu řas

Aktivátor rastu mihalníc od značky Logona pri každodennom použití podporuje rast mihalníc a výrazne zlepšuje ich kvalitu, a to vďaka extraktom z brezy bielokôrej či bambusovej šťavy. Obsiahnutá kyselina hyalurónová sa navyše postará o celkovo kvalitnejší rast mihalníc a zabráni ich vypadávaniu či lámaniu.

Aktivátor rastu celkovo regeneruje mihalnice za pomoci výťažkov z bambusovej šťavy a zabraňuje ich vypadávaniu. Extrakty z Aloe vera a kustovnice potom posilnia ich rast. Aktivátor je vhodný aj pre citlivé oči, pretože obsahuje očianku lekársku, ktorá ich nedráždi. Na celkovom účinku sa významne podieľa výťažok z brezy bielokôrej zabraňujúcej nadmernému vypadávaniu mihalníc.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol1), Glycerin, Sorbitol, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extrakt, Bambusa Vulgaris Sap Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder1), Euphrasia Officinalis Leaf Extract1), Betula Alba Leaf Extract1), Lycium Barbarum Fruit Extract1), Dehydroxanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Arginine, Sodium Lactate, Parfum (Essential Oils)
1) Organic agriculture
i
i

barva: neutrální
konzistence: gelová
obal: papírový, plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz