/    /    /    /    /  

Argital Aktivní zelený jíl vysušený sluncem Ventilated 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Koupelové prášky, Pleťové masky, Prášky a jíly, Podrážděná pokožka, Vlasové masky, Pleťové čistící masky, Prášky & jíly
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
4,0/5 4 hlasy
Cena
220
ks
Bez DPH 182 Kč

Argital Aktivní zelený jíl vysušený sluncem Ventilated 500 g

Přírodní zelený jíl Argital Ventilated je po usušení sterilizován horkým vzduchem. Díky svému mořskému původu obsahuje množtví stopových prvků nacházejících se v mořské vodě. Bohaté složení jílu pokožku čistí, vyživuje, působí proti předčasnému stárnutí pleti a navrací jí elasticitu a zdravý vzhled. Čerstvě vytěžený jíl se suší na slunci bez přídavku jakýchkoliv složek, je tak extrémně čistý, jemný a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění, alergiím či kožním onemocněním.

Zelený jíl Ventilated je zpracovaný speciálním způsobem, po usušení je jíl sterilizován horkým vzduchem, který úspěšně zničí všechny potencionální bakterie. Díky složení bohatému na množství blahodárných prvků zelený jíl pokožku detoxikuje, regeneruje, dodává jí elasticitu a zklidňuje ji. Zelený jíl je tak vhodný pro ošetření pokožky náchylné k podráždění, alergiím, začervenání, dermatitidě i jiným kožním onemocněním.

Zelený jíl má díky svému jednoduchému přírodnímu složení multifunkční využití. Lze jej použít jako pleťovou masku na obličej i celé tělo, masku na vlasy, zábal na bolavé klouby či namožené svaly i jako zpevňující zábal na problematické partie.

Maska na vlasy
Do základní masky přidejte 4 lžičky přesličkového odvaru, aby měla maska tekutější konzistenci. Aplikujte do vlhkých čistých vlasů a nechte působit 5-10 minut. Poté masku smyjte teplou vodou a vlasy umyjte šamponem.

Zeštíhlující koupel se zeleným jílem
Do napuštěné vany vhoďte 3-4 hrsti zeleného jílu. V horké vodě se jíl sám rozpustí. Jíl tělo neušpiní, takže není nutné se po koupeli oplachovat. Do koupele můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje.

Relaxační koupel pro ruce a nohy
Do umyvadla s horkou vodou přidejte hrst jílového prášku. Ve vodě s jílem koupejte střídavě ruce nebo nohy, třete jednu končetinu o druhou, dokud voda nevychladne. Do koupele můžete přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje.

Použití: Pro přípravu základní pleťové masky smíchejte šálek jílu, lžičku medu, lžičku mandlového oleje a půl šálku květové či minerální vody. Masku aplikujte v silnější vrstvě na pokožku a nechte zaschnout a za pomoci kosmetické houby opatrně smyjte. Masku aplikujte podle potřeby 1- 2x týdně.

Tip: Podle typu pleti můžete do základní směsi přidat pečující olej, Aloe vera gel, květovou či květinovou vodu nebo jiné přísady.

Upozornění: Hodně citlivá pleť může na zelený jíl reagovat mírným pálením a zčervenáním. Je to běžná reakce, které není třeba se obávat.

Argital Aktivní zelený jíl vysušený sluncem Ventilated 500 g

Prírodný zelený íl Argital Ventilated je po usušení sterilizovaný horúcim vzduchom. Vďaka svojmu morskému pôvodu obsahuje množtvo stopových prvkov nachádzajúcich sa v morskej vode. Bohaté zloženie ílu pokožku čistí, vyživuje, pôsobí proti predčasnému starnutiu pleti a navracia jej elasticitu a zdravý vzhľad. Čerstvo vyťažený íl sa suší na slnku bez prídavku akýchkoľvek zložiek, je tak extrémne čistý, jemný a vhodný aj pre najcitlivejšiu pokožku náchylnú k podráždeniu, alergiám či kožným ochoreniam.

Zelený íl Ventilated je spracovaný špeciálnym spôsobom, po usušení je íl sterilizovaný horúcim vzduchom, ktorý úspešne zničí všetky potencionálne baktérie. Vďaka zloženiu bohatému na množstvo blahodarných prvkov zelený íl pokožku detoxikuje, regeneruje, dodáva jej elasticitu a upokojuje ju. Zelený íl je tak vhodný na ošetrenie pokožky náchylnej k podráždeniu, alergiám, začervenaniu, dermatitíde aj iným kožným ochoreniam.

Zelený íl má vďaka svojmu jednoduchému prírodnému zloženiu multifunkčné využitie. Možno ho použiť ako pleťovú masku na tvár i celé telo, masku na vlasy, zábal na boľavé kĺby či natiahnuté svaly i ako spevňujúci zábal na problematické partie.

Maska na vlasy
Do základnej masky pridajte 4 lyžičky prasličkového odvaru, aby mala maska tekutejšiu konzistenciu. Aplikujte do vlhkých čistých vlasov a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Potom masku opláchnite teplou vodou a vlasy umyte šampónom.

Zoštíhľujúci kúpeľ so zeleným ílom
Do napustenej vane vhoďte 3-4 hrsti zeleného ílu. V horúcej vode sa íl sám rozpustí. Íl telo neušpiní, takže nie je nutné sa po kúpeli oplachovať. Do kúpeľa môžete pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja.

Relaxačná kúpeľ pre ruky a nohy
Do umývadla s horúcou vodou pridajte hrsť ílového prášku. Vo vode s ílom máčajte striedavo ruky alebo nohy, trite jednu končatinu o druhú, kým voda nevychladne. Do kúpeľa môžete pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

príjemné | 12.10.2016 15:37:18 | eva

Už som skúšala rôzne íly a tento ma teda rozhodne nesklamal. Používam ho na každodenné umytie tváre. Dokonale vyčistí póry a moju (štandardne suchú) pleť nijak nevysušuje. Odporúčam!

* povinné