/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 80 g / 320 Kč
Kategorie: Vojtěška
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
680
ks
Bez DPH 591 Kč

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Prášek z alfalfa, neboli vojtěšky, je bohatý na bílkoviny, množství vitaminů a minerálních látek, jako je hořčík, draslík či železo. Díky tomuto složení je alfalfa mimořádně vhodná nejen pro osoby s náročným stresujícím povoláním, ale také pro vrcholové sportovce.

Alfalfa bio Nástroje Zdraví obsahuje množství vitaminů, významných minerálů a aktivních enzymů, které napomáhají regeneraci organismu a chrání ho před nepříznivými vnějšími vlivy i před známkami předčasného stárnutí. Alfalfa přispívá k detoxikaci organismu a je vhodná nejen pro jarní očistu.

Vysoký podíl bílkovin podporuje růst svaloviny a dalších tkání. Alfalfa je vhodným potravinovým doplňkem nejen pro sportovce, ale i osoby pracující v náročném stresujícím prostředí. Kromě toho prášek také působí blahodárně na zažívací trakt, zlepšuje trávení a je výbornou podpůrnou léčbou při žaludečních vředech.

Dávkování: 1 - 2 čajové lžičky smíchejte s vodou či ovocným džusem. Užívejte nejlépe nalačno.

Upozornění: Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Nástroje Zdraví Alfalfa bio, prášek 200 g

Prášok z alfalfa - lucerny, je bohatý na bielkoviny, množstvo vitamínov a minerálnych látok, ako je horčík, draslík či železo. Vďaka tomuto zloženiu je alfalfa mimoriadne vhodná pre osoby s náročným stresujúcim povolaním, no takisto pre vrcholových športovcov.

Alfalfa BIO Nástroje Zdravia obsahuje množstvo vitamínov, významných minerálov a aktívnych enzýmov, ktoré napomáhajú regenerácii organizmu a chránia ho pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi aj pred známkami predčasného starnutia. Alfalfa prispieva k detoxikácii organizmu a je vhodná nielen na jarnú očistu.

Vysoký podiel bielkovín podporuje rast svaloviny a ďalších tkanív. Alfalfa je vhodným potravinovým doplnkom nielen pre športovcov, ale aj osoby pracujúce v náročnom stresujúcom prostredí. Okrem toho prášok tiež pôsobí blahodarne na zažívací trakt, zlepšuje trávenie a je výbornou podpornou liečbou pri žalúdočných vredoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz