/    /    /    /    /  

Ecce Vita Alga forte, tablety 120 ks

Značka:
Množství: 120 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi superpotravin, Chlorella, Spirulina, Mořské řasy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Ecce Vita Alga forte, tablety 120 ks

Tablety Alga Forte Ecce Vita obsahují jedinečnou kombinaci sladkovodních a mořských řas a sinic společně se zázvorem. Jsou bohatým zdrojem minerálních látek, vitaminů a stopových prvků v podobě, kterou dokáže náš organismus bezezbytku vstřebat a využít.

Mořské řasy a sinice jsou bohaté na množství vitaminů, aminokyselin a vlákniny, které aktivně přispívají ke zdraví celého organismu. Řasy mají posilující účinky a také podporují regeneraci sliznic i pokožky, působí lehce protizánětlivě, a jsou tak skvělým pomocníkem pro osoby trpící na problematickou pokožku.

Řasy doplněné o zázvor podporují odolnost imunity během náročných zátěžových období a chrání tělo před nemocemi. Alga Forte zlepšuje činnost celého organismu, detoxikuje jej, současně přispívá ke zdravému trávení a pravidelnému vyprazdňování.

Dávkování: Užívejte 2 - 3 tablety denně, nejlépe ráno na lačný žaludek, a zapijte dostatečným množstvím vlažné vody.

Ecce Vita Alga forte, tablety 120 ks

Tablety Alga Forte Ecce Vita obsahujú jedinečnú kombináciu sladkovodných a morských rias a siníc spoločne so zázvorom. bohatým zdrojom minerálnych látok, vitamínov a stopových prvkov v podobe, ktorú dokáže náš organizmus bezozbytku vstrebať a využiť.

Morské riasy a sinice sú bohaté na množstvo vitamínov, aminokyselín a vlákniny, ktoré aktívne prispievajú k zdraviu celého organizmu. Riasy majú posilňujúce účinky a tiež podporujú regeneráciu slizníc i pokožky, pôsobia ľahko protizápalovo, a sú tak skvelým pomocníkom pre osoby trpiace na problematickú pokožku.

Riasy doplnené o zázvor podporujú odolnosť imunity počas náročných záťažových období a chránia telo pred chorobami. Alga Forte zlepšuje činnosť celého organizmu, detoxikuje ho, súčasne prispieva k zdravému tráveniu a pravidelnému vyprázdňovaniu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Spirulina Platensis Powder, Chlorella Vulgaris Powder, Laminaria Digitata Powder, Zingiber Officinale Powder
i
i

příznivé účinky: detoxikace, posílení imunity, redukce váhy, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/