/    /    /    /  

Santaverde Aloe vera čerstvý list

Značka:
Množství: 1 ks, cca 40 cm
Kategorie: Podrážděná pokožka, Aloe vera šťáva, Tělové gely, Aloe vera gel
Produktová řada: Santaverde Beauty Food
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Santaverde Aloe vera čerstvý list

Čerstvý list Aloe vera Santaverde pochází přímo z farmy v Andalusii, kde si firma rostliny sama pěstuje. Aloe zde má výborné podmínky k růstu a díky biologickému pěstování obsahuje vysoký podíl účinných látek v té nejčistší podobě. Čerstvé Aloe vera lze konzumovat vnitřně i přikládat na pokožku, regeneruje, zklidňuje a hojí.

Čerstvé Aloe vera je vhodné pro vnější i vnitřní použití. List je bohatý na množství vitaminů, živin a antioxidantů, které aktivně podporují regeneraci celého organismu, působí protizánětlivě a hojivě. Organismus detoxikuje a pročišťuje od škodlivých látek, zvyšuje odolnost organismu. Aloe vera podporuje zdraví pleti, léčí drobná poranění a zároveň chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí. Skvěle zklidňuje podráženou pleť, například po dlouhodobém pobytu na slunci nebo štípnutí hmyzem.

Čerstvé Aloe vera

Výhodou čerstvého Aloe vera je jeho mimořádná univerzálnost a také vysoká účinnost. Při průmyslovém zpracování se totiž z rostlinky často ztrácí účinné látky. Aloe se dále ředí dalšími látkami, a dochází tak ke zmenšení jeho účinků. Čisté a čerstvé Aloe vera můžete užívat vnitřně nebo také na pokožku místo zklidňujícího krému.

Aloe vera a zdravé zažívání

Čerstvé listy obsahují mnoho cenných látek, jako jsou aminokyseliny, minerály a vitaminy. Konzumace Aloe vera gelu nebo šťávy pomáhá zlepšovat a normalizovat zažívání. Přispívá také k detoxikaci, zlepšuje odplavování a vylučování toxinů z našeho těla a také často pozitivně působí na přirozenou obranyschopnost organismu. 

Aloe vera a krásná pokožka

Aloe má blahodárné účinky na zdraví organismu při konzumaci. A také má skvělé účinky na krásu naší pleti. Při vnějším použití Aloe pokožku regeneruje, hydratuje a vyživuje. Rychle se vstřebává a působí i proti vráskám, pomáhá vypínat pokožku a vyhlazovat drobné vrásky. Aloe vera navíc pomáhá skvěle zklidnit pokožku, funguje jako nouzová pomoc na pokožku spálenou sluncem nebo pobodanou hmyzem. Zlepšuje také vzhled jizev a napomáhá regeneraci pleti.

Aloe vera na domácí použití

Čerstvý list Aloe vera můžete spotřebovat hned, nebo ho skladovat v ledničce i mrazáku. Konzumovat můžete šťávu, kterou z listu vymačkáte, nebo celou dužinu listu, stačí jen odstranit vnější slupku. Pokud máte Aloe opravdu rádi, tak si ho můžete pěstovat i doma v květináči. Rostlinka je celkem nenáročná, stačí dostatek tepla a světla. Jen pozor na zalévání, Aloe vera nepotřebuje k životu moc vody, tak ať ji nepřelijete.

Použití: Z listu nejprve odkrojte plátek široký cca 2 - 3 cm. Poté odkrojte plátek jen asi 1 cm široký a odřízněte také vnější trnité okraje. Takto upravený list můžete přikládat na pokožku, pro vnitřní užití ještě odstraňte zelenou slupku.

Skladování: List můžete uchovávat 2 - 3 týdny při pokojové teplotě, 4 - 6 týdnů v lednici, až 2 roky v mrazáku. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Dostupnost: Do 20 dní od objednání, objednáváme zcela čerstvé. V případě zájmu lze objednat i malou rostlinku za stejnou cenu.

Santaverde Aloe vera čerstvý list

Čerstvý list Aloe vera Santaverde pochádza priamo z farmy v Andalúzii, kde si firma rastliny sama pestuje. Aloe tu má výborné podmienky pre rast a vďaka biologickému pestovaniu obsahuje vysoký podiel účinných látok v tej najčistejšej podobe. Čerstvé Aloe vera možno konzumovať vnútorne aj prikladať na pokožku, regeneruje, upokojuje a hojí.

Čerstvé Aloe vera je vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie. List je bohatý na množstvo vitamínov, živín a antioxidantov, ktoré aktívne podporujú regeneráciu celého organizmu, pôsobia protizápalovo a hojivo. Organizmus detoxikuje a prečisťuje od škodlivých látok, zvyšuje odolnosť organizmu. Aloe vera podporuje zdravie pleti, lieči drobné poranenia a zároveň chráni pokožku pred známkami predčasného starnutia. Vynikajúco upokojuje podráždenú pleť, napríklad po dlhodobom pobyte na slnku alebo uštipnutí hmyzom.

Čerstvé Aloe vera

Výhodou čerstvého Aloe vera je jeho mimoriadna univerzálnosť a tiež vysoká účinnosť. Pri priemyselnom spracovaní sa totiž z rastliny často strácajú účinné látky. Aloe sa ďalej riedi ďalšími látkami a dochádza tak k zmenšeniu jeho účinkov. Čisté a čerstvé Aloe vera môžete užívať vnútorné alebo tiež na pokožku namiesto upokojujúceho krému.

Aloe vera a zdravé trávenie

Čerstvé listy obsahujú mnoho cenných látok, ako sú aminokyseliny, minerály a vitamíny. Konzumácia Aloe vera gélu alebo šťavy pomáha zlepšovať a normalizovať trávenie. Prispieva tiež k detoxikácii, zlepšuje odplavovanie a vylučovanie toxínov z tela a často tiež pozitívne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Aloe vera a krásna pokožka

Aloe má blahodarné účinky na zdravie organizmu pri konzumácii. A má tiež vynikajúce účinky na krásu našej pleti. Pri vnútornom použití aloe pokožku regeneruje, hydratuje a vyživuje. Rýchlo sa vstrebáva a pôsobí aj proti vráskam, pomáha vypínať pokožku a vyhladzovať drobné vrásky. Aloe vera navyše výborne pomáha upokojiť pokožku, funguje ako núdzová pomoc na pokožku spálenú slnkom alebo poštípanú hmyzom. Zlepšuje tiež vzhľad jaziev a pomáha pri regenerácii pleti.

Aloe vera na domáce použitie

Čerstvý list Aloe vera môžete spotrebovať hneď, alebo ho skladovať v chladničke aj mrazničke. Konzumovať môžete šťavu, ktorú z listu vytlačíte, alebo celú dužinu listu, stačí len odstrániť vonkajšiu šupku. Pokiaľ máte aloe naozaj radi, tak si ho môžete pestovať aj doma v kvetináči. Rastlinka je celkom nenáročná, stačí dostatok tepla a svetla. Len pozor na zalievanie - Aloe vera nepotrebuje k životu veľa vody, tak nech ho neprelejete.

 

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné