/    /    /    /  

Santaverde Aloe vera gel pur, bez parfemace 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Depilace, Přípravky po opalování, Univerzální pleťové balzámy, Podrážděná pokožka, Tělové gely, Dárky pro ženy, Aloe vera gel
Produktová řada: Santaverde Body Care
Certifikáty: NATRUE, FSC, LEAPING BUNNY
Hodnocení:
3,8/5 5 hlasů
Před
slevou
528 Kč
Cena
475
ks
Bez DPH 393 Kč

Santaverde Aloe vera gel pur, bez parfemace 100 ml

Lehký gel Aloe vera gel pur Santaverde obsahuje čistou šťávu z listů Aloe Vera, doplněnou o výživné látky z vrbové kůry a rýže. Čistá šťáva dodává pokožce hydrataci a podporuje její přirozenou regeneraci.

Snadno vstřebatelný gel je výborným pomocníkem po opalování, při bodnutí hmyzem i na podrážděnou pokožku. Obsažené látky pokožku zklidňují a chrání ji před opětovným podrážděním. Gel můžete použít jak po opalování, tak po holení či depilaci pokožky.

Zázrak z přírody

Aloe vera je jednou z nejpoužívanějších ingrediencí v přípravcích přírodní i konvenční kosmetiky. Je velice cennou složkou, která má blahodárné účinky na pokožku i celý organismus a dokáže zcela proměnit vzhled unavené, dehydratované či podrážděné pleti. Již staří Egypťané uctívali aloe vera pro jeho vlastnosti a přezdívali jej rostlinou nesmrtelnosti. Účinky aloe vera jsou známé již od starověku a hojně využívané po stovky let.

Snadné použití

Naštěstí dnes již nemusíte doma pěstovat rostliny aloe, abyste mohli profitovat z jeho pečujících schopností. Tento praktický gel, jehož základ tvoří právě šťáva z aloe vera, je balen v praktické tubě, kterou můžete mít kdykoliv při sobě i jako přípravek první pomoci. Gel se snadno nanáší a má velmi jemnou konzistenci, která se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný povlak.

Úleva pro podrážděnou pokožku

Gel z aloe vera má silné zklidňující účinky, dokáže zmírnit zarudnutí, odstranit nepříjemné svědění či minimalizovat pálení pokožky. Gel je vhodný pro všechny typy pleti a má lehkou texturu, která pokožku nezatíží ani neucpává její póry. Je vhodný jako okamžitá pomoc při bodnutí hmyzem, drobných popáleninách, oděrkách a poraněních. Oceníte jej také při nadměrném opalování na sluncem spálenou pokožku.

Šetrná péče o pleť

Aloe vera dokáže zároveň výborně vázat vodu, díky tomu posiluje hydrataci pleti a ulevuje suché pokožce, aniž by ji zamastil. Navrací pleti přirozenou vlhkost, a tím jí dodává pružný a mladistvý vzhled. Gel je zároveň obohacen o další pečující přírodní složky, jako je výtažek z vrbové kůry s tonizujícími účinky či extrakt z rýže. Vaše pleť bude příjemně hydratovaná a zářivá.

Použití: Malé množství gelu aplikujte na pokožku celého těla a lehce rozetřete. Používejte podle potřeby.

Tip: Aloe vera gel je výborným pomocníkem při bodnutí hmyzem či spálené podrážděné pokožce.

Santaverde Aloe vera gel pur, bez parfemace 100 ml

Ľahký Aloe vera gél pur Santaverde obsahuje čistú šťavu z listov aloe vera, doplnenú o výživné látky z vŕbovej kôry a ryže. Čistá šťava dodáva pokožke hydratáciu a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Ľahko vstrebateľný gél je výborným pomocníkom po opaľovaní, pri uštipnutí hmyzom a tiež na podráždenú pokožku. Obsiahnuté látky pokožku upokojujú a chránia pred opätovným podráždením. Gél môžete použiť po opaľovaní, ako aj po holení či depilácii pokožky.

Zázrak z prírody

Aloe vera je jednou z najpoužívanejších ingrediencií v prípravkoch prírodnej aj konvenčnej kozmetiky. Je veľmi cennou zložkou, ktorá má blahodarné účinky na pokožku aj na celý organizmus a dokáže celkom premeniť vzhľad unavenej, dehydratovanej či podráždenej pleti. Už starí Egypťania uctievali aloe vera pre jeho vlastnosti a prezývali ho rastlinou nesmrteľnosti. Účinky aloe vera sú známe už od staroveku a hojne využívané po stovky rokov.

Jednoduché použitie

Našťastie dnes už nemusíte doma pestovať rastliny aloe, aby ste mohli profitovať z jeho ošetrujúcich vlastností. Tento praktický gél, ktorého základ tvorí práve šťava z aloe vera, je balený v praktickej tube, ktorú môžete mať kedykoľvek pri sebe aj ako prípravok prvej pomoci. Gél sa jednoducho nanáša a má veľmi jemnú konzistenciu, ktorá sa okamžite vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Úľava pre podráždenú pokožku

Gél z aloe vera má silné upokojujúce účinky, dokáže zmierniť začervenanie, odstrániť nepríjemné svrbenie či minimalizovať pálenie pokožky. Gél je vhodný na všetky typy pleti a má ľahkú textúru, ktorá pokožku nezaťaží ani neupchá jej póry. Je vhodný ako okamžitá pomoc pri uštipnutí hmyzom, drobných popáleninách, odreninkách a poraneniach. Oceníte ho tiež pri nadmernom opaľovaní na slnkom spálenej pokožke.

Šetrná starostlivosť o pleť

Aloe vera dokáže zároveň výborne viazať vodu, vďaka čomu posilňuje hydratáciu pleti a uľavuje suchej pokožke bez toho, aby ju zamastilo. Navracia pleti prirodzenú vlhkosť, a tým jej dodáva pružný a mladistvý vzhľad. Gél je zároveň obohatený o ďalšie ošetrujúce prírodné zložky, ako je výťažok z vŕbovej kôry s tonizujúcimi účinkami či extrakt z ryže. Vaša pleť bude príjemne hydratovaná a žiarivá.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělý po opalování | 19.7.2015 17:09:28 | Zdena

Po opalování krásně chladí, osvěžuje a zmírňuje pálení a začervenání, bezezbytku se vstřebá

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Alcohol1), Sodium Lactate, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Powder, Glyceryl Caprylate, Levulinic Acid, Glucose, p-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Silver Sulfate, Sodium Hydroxide
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Santaverde Body Care
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
užití: vnější

Výrobce

SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH
Klärchenstraße 11
22299 Hamburg
Německo
www.santaverde.cz