/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Aloe vera 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Pleťové oleje
Hodnocení:
4,5/5 2 hlasy
Cena
209
ks
Bez DPH 173 Kč

Nobilis Tilia Aloe vera 20 ml

Bylinný olejový extrakt z listů Aloe vera Nobilis Tilia intenzivně zvlhčuje, změkčuje a zklidňuje pokožku. Podporuje obnovu tkání a aktivně se tak podílí na rychlejší regeneraci různých poranění. Působí velmi jemně a je proto vhodný i pro citlivou pleť. Má vynikající účinky také na lupénku, ekzém a další kožní onemocnění.

Aloe vera má výborné detoxikační, čisticí a protizánětlivé účinky. Extrakt z Aloe je proto vhodný i pro nečistou, rychle se mastící a zanícenou pleť se sklony k akné. Aloe vera je bohaté na obsah vitaminů, minerálních látek a enzymů, dodává tedy pleti vše, co potřebuje pro správnou činnost a zdravý vzhled.

Extrakt v sójovém oleji se do pokožky snadno a rychle vstřebá a účinně tak podporuje hloubkovou regeneraci pokožky. Olejový extrakt je vhodný pro ošetření problematické pokožky obličeje, ale i poškozené pleti kdekoliv po těle. Urychluje hojení spálenin, oděrek i  jizviček.

Použití: Naneste malé množství na pokožku a lehce vetřete. Lze jej použít samostatně nebo vetřít malé množství jako sérum pod krém či masku.

Nobilis Tilia Aloe vera 20 ml

Bylinný olejový extrakt z listov aloe vera Nobilis Tilia intenzívne zvlhčuje, zmäkčuje a upokojuje pokožku. Podporuje obnovu tkanív a aktívne sa tak podieľa na rýchlejšej regenerácii rôznych poranení. Pôsobí veľmi jemne a je preto vhodný aj na citlivú pleť. Má vynikajúce účinky taktiež na lupienku, ekzém a ďalšie kožné ochorenia.

Aloe vera má výborné detoxikačné, čistiace a protizápalové účinky. Extrakt z aloe vera je preto vhodný aj na nečistú, rýchlo sa mastiacu a zapálenú pleť so sklonmi k akné. Aloe vera je bohaté na obsah vitamínov, minerálnych látok a enzýmov, dodáva teda pleti všetko, čo potrebuje pre správnu činnosť a zdravý vzhľad.

Extrakt v sójovom oleji sa do pokožky ľahko a rýchlo vstrebáva a účinne tak podporuje hĺbkovú regeneráciu pokožky. Olejový extrakt je vhodný na ošetrenie problematickej pokožky tváre, ale aj poškodenej pleti kdekoľvek na tele. Urýchľuje hojenie spálenín, odrenín aj jazvičiek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Aloe vera | 28.2.2016 07:39:50 | Andrea

Vhodné i pro citlivější typ pleti (narozdíl od hyaluronového séra, po kterém se mi vytvořily suché červené mapy), zklidňující, díky oleji i trochu promastí, ale rychle se vstřebá, vhodné pro denní použití, opravdu lehké jemné složení, ale bez výraznějšího efektu.

Balzám | 7.3.2016 21:17:43 | Heluš

Pleť nádherně zklidní, je jemná, vláčná a vypnutá. Pomohl mě na akné. Děkuji. Koupím znovu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycine Soja Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz