/    /    /    /    /  

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, economy pack

Značka:
Množství: 3 x 330 ml
Kategorie: Aloe vera šťáva
Produktová řada: Santaverde Beauty Food
Certifikáty: FSC, BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, economy pack

Nápoj Santaverde Aloepur Beauty Food obsahuje pouze čistou kvalitní šťávu z Aloe vera bohatou na množství živin a vitaminů. Rostliny Aloe jsou pěstovány za přísných podmínek výhradně pro výrobu šťávy. Ta si tak zachovává potřebné živiny a je vhodným doplňkem při očistě organismu, posílení imunity, ale i při kožních problémech a ekzémech.

Aloe vera je díky svému bohatému složení skvělým potravinovým doplňkem nejenom pro detoxikaci a očistu organismu, ale také pro podporu imunity. Díky vysokému podílu vitaminu C, silného antioxidantu, posiluje celé tělo, činí jej odolnějším vůči onemocnění a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí i nepříznivým vlivem stresu.

Kromě antioxidantů najdeme v Aloe množství minerálních látek a aminokyselin, které pečují o celé tělo nejenom zevnitř, ale také zvnějšku. Čistá šťáva z Aloe napomáhá regeneraci pleti, léčí pokožku postiženou ekzémem, lupénkou či akné. Navíc zklidňuje podrážděnou pleť a mírní nepříjemné svědění. Aloepur je vhodným potravinovým doplňkem nejenom při problematické pokožce, ale také při únavném stresujícím povolání či pro posílení imunity během náročných období.

Tip: Aloe vera šťávu můžete přidat do smoothie či čerstvého ovocného džusu.

Dávkování: 50 ml šťávy pijte denně nejlépe na lačno před snídaní a zapijte čistou vodou. Podle potřeby můžete dávku až ztrojnásobit.

Santaverde Aloe vera šťáva aloepur, economy pack

Nápoj Santaverde Aloepur Beauty Food obsahuje iba čistú kvalitnú šťavu z aloe vera bohatú na množstvo živín a vitamínov. Rastliny aloe sa pestujú za prísnych podmienok výhrade na výrobu šťavy. Tá si tak zachováva potrebné živiny a je vhodným doplnkom nielen pri očiste organizmu, posilnení imunity, ale aj pri kožných problémoch a ekzémoch.

Aloe vera je vďaka svojmu bohatému zloženiu skvelým potravinovým doplnkom nielen pre detoxikáciu a očistu organizmu, ale aj pre podporu imunity. Vďaka vysokému podielu vitamínu C, silného antioxidantu, posilňuje celé telo, zodolňuje ho proti ochoreniam a zároveň ho chráni pred známkami predčasného starnutia aj nepriaznivým vplyvom stresu.

Okrem antioxidantov nájdeme v aloe množstvo minerálnych látok a aminokyselín, ktoré sa starajú o celé telo nielen zvnútra, ale tiež zvonku. Čistá šťava z aloe pomáha pri regenerácii pleti, lieči pokožku postihnutú ekzémom, lupienkou (psoriázou), či akné. Navyše upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje nepríjemné svrbenie. Aloepur je vhodným potravinovým doplnkom nielen pri problematickej pokožke, ale aj pri únavnom stresujúcom povolaní či pre posilnenie imunity počas náročných období.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Obavy z plísně v Aloe vera šťávě

Přemýšlím o koupi Aloe vera šťávy Santaverde, líbí se mi čisté přírodní složení. Na druhou stranu se i trochu ...

Výrobce

SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH
Klärchenstraße 11
22299 Hamburg
Německo
www.santaverde.cz