/    /    /    /    /  

ESI Aloe vera šťáva, extrakt z červených pomerančů 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Aloe vera šťáva
Produktová řada: ESI Aloe Vera
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
329
ks
Bez DPH 286 Kč

ESI Aloe vera šťáva, extrakt z červených pomerančů 1 l

Aloe vera šťáva ESI s přídavkem šťávy z červeného pomeranče je skvělým pomocníkem pro posílení imunity a regeneraci celého organismu. Aloe obsahuje množství antioxidantů i vitaminů, které aktivně pečují o celé tělo, zlepšují jeho odolnost vůči virům a onemocněním a zároveň jej chrání před známkami předčasného stárnutí. Kromě těchto benefitů má šťáva také skvělou osvěžující chuť, kterou si zajisté oblíbí i děti.

Šťáva z Aloe vera je plná prospěšných látek, jako jsou například aminokyseliny, glukosidy, třísloviny, ale také množství vitaminů, mezi nejvýznamnější určitě patří vitamin C. Tento silný antioxidant nejenže posiluje imunitní systém vůči nejrůznějším virům a chorobám, ale také aktivně chrání celý organismus před stárnutím. Kromě toho působí Aloe protizánětlivě, harmonizuje trávení i hladinu cholesterolu v krvi a také udržuje zdravý kardiovaskulární systém.

Navíc je Aloe obohaceno o šťávu z červeného pomeranče také bohatou na množství vitaminů a dalších živin. Šťáva z Aloe vera je vhodným potravinovým doplňkem nejen v období onemocnění a viróz, ale taky při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Aloe dodá tělu potřebné živiny a skvěle vás povzbudí a dodá energii.

Tip: Šťávu můžete užívat jen tak samotnou, nebo ji přidat do nejrůznějších ovocných džusů, smoothie i ovocných kaší.

Dávkování: 25 ml šťávy užívejte 2 - 3x denně po dobu alespoň 3 týdnů.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Mel, Aroma, Citrus Dulcis Fruit Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
příznivé účinky: detoxikace, onemocnění močových cest, posílení imunity, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, svalové napětí a křeče, únava, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny
produktové řady: ESI Aloe Vera

Výrobce

ESI s.p.a.
Via delle Industrie 1
17012 Albissola Marina
Itálie
www.esi-kosmetika.cz