/    /    /    /  

Organic India Amalaki 60 kapslí

Značka:
Množství: 60 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
3,0/5 3 hlasy
Cena
249
ks
Bez DPH 217 Kč

Organic India Amalaki 60 kapslí

Bylinné kapsle Amalaki Organic India jsou přírodním zdrojem vitaminu C, který je silným antioxidantem, a dalších minerálních látek, které komplexně posilují organismus a činí jej odolnějším vůči stresu. Amalaki, nebo-li indický angrešt, je vhodný i při náročných zátěžových aktivitách, posiluje nervový systém, dodává tělu novou energii a současně chrání organismus před známkami předčasného stárnutí.

Indický angrešt obsahuje nejen vysoký podíl vitaminu C i dalších antioxidantů, ale také minerálních látek, jako je chrom, zinek a měď i flavonoidů a karotenoidů. Kombinace těchto látek účinně posiluje imunitu a činí organismus odolnější vůči infekci, při onemocnění zlehčuje a urychluje jeho průběh. Vitamin C v kombinaci s minerálními látkami posiluje tělo vůči negativním dopadům stresu a podporuje zdraví celého organismu.

Dávkování: Užívejte 1 - 2 kapsle denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Organic India Amalaki 60 kapslí

Bylinné kapsule Amalaki Organic India sú prírodným zdrojom vitamínu C, ktorý je silným antioxidantom, a ďalších minerálnych látok, ktoré komplexne posilňujú organizmus a robia ho odolnejším voči stresu. Amalaki, alebo aj indický egreš, je vhodný aj pri náročných záťažových aktivitách, posilňuje nervový systém, dodáva telu novú energiu a súčasne chráni organizmus pred známkami predčasného starnutia.

Indický egreš obsahuje nielen vysoký podiel vitamínu C i ďalších antioxidantov, ale aj minerálnych látok, ako je chróm, zinok a meď i flavonoidov a karotenoidov. Kombinácia týchto látok účinne posilňuje imunitu a robí organizmus odolnejší voči infekcii, pri ochorení zľahčuje a urýchľuje jeho priebeh. Vitamín C v kombinácii s minerálnymi látkami posilňuje telo voči negatívnym dopadom stresu a podporuje zdravie celého organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Amalaki1), Celulózová kapsle
1) Organic agriculture
i
i

obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ORGANIC INDIA Pvt. Ltd.
Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat
Lucknow
Indie
www.organicindia.com