/    /    /    /    /  

Santaverde Ampule s květovým nektarem 10 x 1 ml

Značka:
Množství: 10 x 1 ml
Kategorie: Pleťová séra
Produktová řada: Santaverde Face Care
Certifikáty: NATRUE, FSC, LEAPING BUNNY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Santaverde Ampule s květovým nektarem 10 x 1 ml

Ampule s regeneračním květovým nektarem Santaverde mají vysoký obsah šťávy z Aloe vera. Díky nulovému obsahu vody a vysokému podílu výživných výtažků jsou ampule výborným pomocníkem pro všechny typy pleti, které regenerují a hydratují.

Základ ampulí je tvořen Aloe šťávou a nektarem z květů Aloe. Ty pokožku hydratují do hloubky, zjemňují a chrání ji před podrážděním v důsledku nepříznivých vnějších vlivů. Kromě Aloe ampule obsahují výtažky z rakytníku, které jsou  bohaté na antioxidanty a chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí.

Ampule můžete použít na zralou i mladou pleť náchylnou k nedokonalostem.

Použití: Ampuli rozlomte, obsah nalijte do dlaně a lehce vmasírujte do čisté suché pokožky obličeje, krku a dekoltu. Používejte ráno a/nebo večer před nanesením obvyklého krému Santaverde.

Santaverde Ampule s květovým nektarem 10 x 1 ml

Ampulky s regeneračným ketovým nektárom Santaverde majú vysoký obsah šťavy z Aloe vera. Vďaka nulovému obsahu vody a vysokému podielu výživných výťažkov sú ampule výborným pomocníkom pre všetky typy pleti, ktoré regenerujú a hydratujú.

Základ ampuliek je tvorený aloe šťavou a nektárom z kvetov Aloe. Tie pokožku hydratujú do hĺbky, zjemňujú a chránia pred podráždením v dôsledku nepriaznivých vonkajších vplyvov. Okrem Aloe ampulky obsahujú výťažky z rakytníka, ktoré sú bohaté na antioxidanty a chránia pokožku pred známkami predčastného starnutia.

Ampulky môžete použiť na zrelú aj mladú pleť náchylnú k nedokonalostiam.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Aloe Barbadensis Flower Nectar1), Alcohol1), Hippophae Rhamnoides Fruit Extract1), Pyrus Malus Fruit Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Santaverde Face Care
typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

SANTAVERDE - Gesellschaft für Naturprodukte mbH
Klärchenstraße 11
22299 Hamburg
Německo
www.santaverde.cz