/    /    /    /  

Diochi Androzin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Androzin 50 ml

Bylinné kapky Diochi Androzin posilují celkovou vitalitu a svěžest organismu, harmonizují činnost močového měchýře a ledvin, podporují tvorbu hormonů, obzvlášť mužského testosteronu. Kapky působí pozitivně na mužský hormonální systém, ale jsou vhodné i pro ženy.

Při pravidelném užívání kapky upravují činnost meridiánu ledvin a močového měchýře, přirozenou cestou podporují zdraví vylučovacího ústrojí. Androzin harmonizuje mužský hormonální systém, podporuje tvorbu testosteronu a a působí lehce afrodiziakálně. Díky obsahu některých fytohormonů jsou kapky vhodné i pro ženy, zejména ty, které jsou silnější v bocích.

Dávkování: Dospělí užívají 3x denně 20 kapek.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Diochi Androzin 50 ml

Bylinné kvapky Diochi Androzin posilňujú celkovú vitalitu a sviežosť organizmu, harmonizujú činnosť močového mechúra a obličiek, podporujú tvorbu hormónov, obzvlášť mužského testosterónu. Kvapky pôsobia pozitívne na mužský hormonálny systém, ale sú vhodné aj pre ženy.

Pri pravidelnom užívaní kvapky upravujú činnosť meridiánu obličiek a močového mechúra, prirodzenou cestou podporujú zdravie vylučovacieho ústrojenstva. Androzin harmonizuje mužský hormonálny systém, podporuje tvorbu testosterónu a pôsobí ľahko afrodiziakálne. Vďaka obsahu niektorých fytohormónov sú kvapky vhodné aj pre ženy, najmä tie, ktoré sú silnejšie v bokoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Androzin při zvětšené prostatě

Jsou bioinformační kapky Diochi Androzin vhodné při zvětšené prostatě? Ano, bioinformační kapky Diochi ...

Vlastnosti

Složení: Sarsaparilla veracruz, Dioscorea batata, Maytenus macrocarpa, Ophiophogon japonicus, Psoralea corylifolia, Tribulus terrestris, Achyrantes bidentata, Kustovnice čínská, Máčka ladní, Slunečnice Roční, Ženšen, Epimedium sagitatum, Codonopsis pilosula
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz