/    /    /    /  

Saloos Anti-tabák 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Anti-tabák 10 ml

Směs éterických olejů Anti-tabák Saloos skvěle pohlcuje nepříjemné pachy a osvěžuje vzduch. Spojení citrusových silic harmonizuje zápach kouře a příjemně provoní místnost. Navíc, citrusové plody mají skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzují a dodávají novou energii.

Směs přírodních esenciálních olejů eliminuje nepříjemný zápach tabáku a přirozenou cestou pročišťuje vzduch. Díky tomu můžete éterický olej použít k osvěžení vzduchu doma, v kanceláři i v restauraci. Navíc, vůně vás příjemně naladí, povzbudí a zpříjemní atmosféru.

Nejen pro neutralizaci zápachu

Směs vonných silic s všeříkajícím názvem Anti-tabák vás oslní svou jemnou citrusovou vůní, která spolehlivě neutralizuje nepříjemný zápach z cigaret. Je tedy vhodná jak do domácího prostředí, tak do veřejných prostor či například restaurací, zkrátka všude, kde se chcete zbavit cigaretového pachu. Kromě toho se ale jedná o velmi svěží aromaterapeutickou kompozici, která osvěžuje tělo i mysl a dodává dobrou náladu.

Rychlé osvěžení

Směs esenciálních olejů totiž působí na psychickou i tělesnou stránku organismu a nabije vás pozitivní energií. Vůně citrusů působí odjakživa jako přírodní antidepresivum a příjemně vás naladí. Vůně je však dostatečně neutrální a bude se líbit všem. Směs rostlinných silic s citrusovým aroma je vhodná ve chvílích stresu či duševního a tělesného vyčerpání a pomůže vám obnovit síly.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy, jsou proto vhodné i do veřejných prostor. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Anti-tabák 10 ml

Zmes éterických olejov Anti-tabak Saloos skvele pohlcuje nepríjemné pachy a osviežuje vzduch. Spojenie citrusových silíc harmonizuje zápach dymu a príjemne prevonia miestnosť. Navyše, citrusové plody majú skvelé osviežujúce účinky na telo i myseľ, povzbudzujú a dodávajú novú energiu.

Zmes prírodných esenciálnych olejov eliminuje nepríjemný zápach tabaku a prirodzenou cestou prečisťuje vzduch. Vďaka tomu môžete éterický olej použiť na osvieženie vzduchu doma, v kancelárii aj v reštaurácii. Navyše, vôňa vás príjemne naladí, povzbudí a spríjemní atmosféru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz