/    /    /    /  

Saloos Anti-tabák 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Anti-tabák 10 ml

Směs éterických olejů Anti- tabák Saloos skvěle pohlcuje nepříjemné pachy a osvěžuje vzduch. Spojení citrusových silic harmonizuje zápach kouře a příjemně provoní místnost. Navíc, citrusové plody mají skvělé osvěžující účinky na tělo i mysl, povzbuzují a dodávají novou energii.

Směs přírodních esenciálních olejů eliminuje nepříjemný zápach tabáku a přirozenou cestou pročišťuje vzduch. Díky tomu můžete éterický olej použít k osvěžení vzduchu doma, v kanceláři i v restauraci. Navíc, vůně vás příjemně naladí, povzbudí a zpříjemní atmosféru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Anti-tabák 10 ml

Zmes éterických olejov Anti- tabak Saloos skvele pohlcuje nepríjemné pachy a osviežuje vzduch. Spojenie citrusových silíc harmonizuje zápach dymu a príjemne prevonia miestnosť. Navyše, citrusové plody majú skvelé osviežujúce účinky na telo i myseľ, povzbudzujú a dodávajú novú energiu.

Zmes prírodných esenciálnych olejov eliminuje nepríjemný zápach tabaku a prirodzenou cestou prečisťuje vzduch. Vďaka tomu môžete éterický olej použiť na osvieženie vzduchu doma, v kancelárii aj v reštaurácii. Navyše, vôňa vás príjemne naladí, povzbudí a spríjemní atmosféru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz