/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Argandia

Značka Argandia

Samotný příběh značky Argandia začíná již v roce 1992, kdy zakladatelka firmy, Jacqueline Alno při výletu do Maroka začíná získávat znalosti o arganovém oleji, který je dnes základem převážné většiny produktů Argandia. Tento olej je znám svými hydratačními, výživnými a ochrannými vlastnostmi a představuje skvělý prostředek péče proti předčasnému stárnutí pokožky. V roce 2002 pak v Bretani vzniká podnik, jehož výrobky nesou štítek kvality Ecocert.

Slovo Argandia představuje spojení slov "argan" a "dai". "Dai" pak znamená přátelský, veselý, čímž výborně vystihuje filozofii firmy. Pro tu je důležitý respekt, poctivost, důstojné pracovní a životní podmínky a ohled na životní prostředí. Argandia byla jednou z prvních značek, která začala využívat suroviny pocházející z fair trade zemědělství. Dodnes podporuje marockou ekonomiku tím, že 1 % z celkového nakoupeného objemu investuje zpět do podpory místních.

Řazení: Certifikát:
1106
BB krém s opunciovým a arganovým olejem hydratuje, vyhlazuje a projasňuje pokožku, pomáhá ji revitalizovat a sjednocuje její barevný tón.
1194
Krém je vhodný pro všechny typy pleti, vyživuje a regeneruje pleť a chrání ji před vznikem pigmentových skvrn a předčasným stárnutím.
654
Péče s opunciovým olejem či Aloe vera regeneruje pokožku rukou, chrání ji před předčasným stárnutím, působí proti vzniku tmavých skvrn a zároveň ji
968
BB krém pro hydrataci, vyhlazení a projasnění pleti. S obsahem pečujícího oleje z arganu pro svěží vzhled pokožky.
438
Cerné tuhé mýdlo inspirované tradičními marockými recepturami posytuje pokožce výbornou péči, odstraňuje z ní odumřelé buňky, hydratuje ji a zanechá
631
Elixír s arganovým, pupalkovým či mandlovým olejem je vhodný pro všechy typy pokožky a bojuje proti předčasným známkám stárnutí.
853
Čistý koncentrát arganového a opunciového oleje poskytuje pleti velmi kvalitní péči a pomáhá zabraňovat jejimu předčasnému stárnutí.
150 ml
516
Pleťová mlha z růžové vody pečuje o všechny typy pleti, regeneruje a zklidňuje. Hodí se jako osvěžení pro normální, suchou, mastnou i zralou pokožku
150 ml
369
Květová voda z damašské růže je velice univerzální. Pečuje o všechny typy pleti, zklidňuje pokožku po holení či opalování a přispívá k hojení drobný
631
Čistě přírodní koncentrát arganového oleje obohacený o přírodní esenciální oleje pro zjemnění pleti a ochranu před vnějšími vlivy.
631
Komplex arganového oleje v bio kvalitě a voňavých esenciálních olejů pro regeneraci zralé pokožky a zlepšení její pružnosti.
300 ml
378
Mýdlo bez parfemace vyrobené dle tradiční marseillské receptury důkladně čistí ruce i pokožku celého těla.
150 ml
636
Arganový olej na vlasy s vůní ylang ylang regeneruje suché vlasy, dodává jim lesk a chrání je před škodlivými vnějšími vlivy.
631
Vyrovnávací elixír s arganem a éterickými oleji vyživuje a vyhlazuje pleť, stahuje póry a předchází dehydrataci pokožky.
631
Elixír na obličej a krk s arganem a éterickými oleji zklidňuje, vyživuje a vyrovnává suchou či začervenalou pleť.
1-15 z 15první