/    /    /    /    /  

Saloos Arganový olej, bio 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Další velikosti: 50 ml / 259 Kč 125 ml / 572 Kč
Kategorie: Arganový olej, Pleťové oleje, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť, Vzorky kosmetiky pro extra péči o vlasy, Vzorky tělových olejů
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
3,7/5 12 hlasů
Cena
131
ks
Bez DPH 114 Kč

Saloos Arganový olej, bio 20 ml

Arganový olej je také nazýván elixírem mládí pro pokožku. Je velmi vzácný a mimořádně cenný, má silné antioxidační složení, působí tak proti předčasnému stárnutí pleti. Vysoký obsah mastných nenasycených kyselin a nezvykle vysoké množství vitaminů A, E a F je výborné pro zralou pleť, kterou revitalizuje a pěstí.

Arganový olej Saloos se získává lisováním za studena z jader plodu argánie, stromu rostoucího výhradně v Maroku. Arganový olej vyživuje, regeneruje a chrání před škodlivými vlivy všechny typy pleti, zejména suchou a poškozenou. Je výborný zejména k péči o zralou, povadlou a slábnoucí pleť. Zpomaluje stárnutí pleti a výrazně zjemňuje již vzniklé vrásky. Je vhodný i pro jemné oční okolí, které nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce.

Pro své jedinečné vlastnosti a jemnost se používá právě také při alergiích a na přecitlivělou pokožku. Představuje nejjemnější péči o choulostivou pokožku malých dětí. Blahodárně působí na pokožku zarudlou, vysušenou i se sklonem k praskání. Má výrazné zvláčňující účinky, pleť zjemňuje, obnovuje její pružnost a vylepšuje její celkový vzhled. Příznivě působí na tvorbu kolagenu a elastinu. Zabraňuje tvorbě strií. Zpevňuje a regeneruje křehké a měkké nehty. 

Je velmi vhodný i pro péči o suché a poškozené vlasy, které vyživuje a zjemňuje. Vlasy získávají nový lesk, jsou hedvábné a jemné na dotek.

Arganový olej

Zlato z Maroka

Pro arganový olej existuje mnoho názvů v nespočtu světových jazyků, jeden je ale velmi rozšířený - marocké zlato. Jedná se o jednu z vůbec nejcennějších ingrediencí pocházející z této slunné země a získává si na oblibě napříč celým světem pro své výjimečné vlastnosti. Argánie trnitá, rostlina, ze které arganový olej pochází, roste jen ve velmi omezených podmínkách, proto je také olej z ní jedním z vůbec nejdražších a nejhodnotnějších.

To nejlepší pro vaši pokožku

Arganový olej je nesmírně populární díky svým mimořádným účinkům na pokožku. Olej je bohatý na tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitaminy A a E. Díky tomu stimuluje přirozenou regenerační schopnost kožních buněk a má silné hojivé vlastnosti. Zároveň pokožku do hloubky vyživuje a navrací jí její přirozenou pružnost.

Olej proti známkám stárnutí

Ta nejjednodušší řešení jsou často ta nejlepší - to platí i v boji proti známkám stárnutí. Arganový olej je čistým přírodním produktem, který nahradí váš oblíbený pleťový krém i anti age sérum v jednom. Díky svým vyživujícím schopnostem totiž pokožku zvláčňuje a navrací jí mladistvý vypnutý vzhled. Zároveň pomáhá minimalizovat drobné vrásky a hojí drobné jizvičky po pupíncích.

Zářivé pružné vlasy

Arganový olej je oblíben u marockých žen pro použití doslova od hlavy k patě. Olej pomáhá zacelit strukturu vlasového vlákna a vytvořit na něm regenerační vrstvu, díky které chrání před nepříznivými vlivy počasí i příliš častým fénováním či žehlením vlasů. Olej je skvělý na suchou pleť obecně, proto jej můžete využít na pokožku celého těla či jej smíchat s dalšími rostlinnými oleji podle vašich individuálních požadavků.

Použití: Naneste pár kapek oleje na vlhkou pleť jemnou masáží. Nechte vstřebat. Arganový olej můžete použít i jako olej do koupele. Nebo pár kapek zkuste přidat do svého oblíbeného šamponu nebo krému.

Tip: Arganový olej je vhodný i při péči o vlasy. Dopřejte si výživný vlasový zábal. Malé množství oleje naneste do vlasů a nechte působit. Čím déle necháte arganový olej působit, tím lepších výsledků se dočkáte. Poté olej důkladně smyjte šamponem.

Saloos Arganový olej, bio 20 ml

Arganový olej je taktiež nazývaný elixírom mladosti pre pokožku. Je veľmi vzácny a mimoriadne cenný, ma silné antioxidačné zloženie, pôsobí tak proti predčasnému starnutiu pleti. Vysoký obsah mastných nenasýtených kyselín a neobvykle vysoké množstvo vitamínov A, E a F je výborné pre zrelú pleť, ktorú revitalizuje a pestuje.

Arganový olej Saloos sa získava lisovaním za studena z jadier plodu arganovníka, stromu rastúceho výhradne v Maroku. Arganový olej vyživuje, regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi všetky typy pleti, najmä suchú a poškodenú. Je výborný najmä na starostlivosť o zrelú, povädnutú a slabnúcu pleť. Spomaľuje starnutie pleti a výrazne zjemňuje už vzniknuté vrásky. Je vhodný aj na jemné očné okolie, ktoré nedráždi a nespôsobuje alergické reakcie.

Pre svoje jedinečné vlastnosti a jemnosť sa používa práve tiež pri alergiách a na precitlivenú pokožku. Predstavuje najjemnejšiu starostlivosť o chúlostivú pokožku malých detí. Blahodarne pôsobí na pokožku začervenanú, vysušenú aj so sklonom k popraskaniu. Má výrazné zvláčňujúce účinky, pleť zjemňuje, obnovuje jej pružnosť a vylepšuje jej celkový vzhľad. Priaznivo pôsobí na tvorbu kolagénu a elastínu. Zabraňuje tvorbe strií. Spevňuje a regeneruje krehké a mäkké nechty.

Je veľmi vhodný aj na starostlivosť o suché a poškodené vlasy, ktoré vyživuje a zjemňuje. Vlasy získajú nový lesk, sú hodvábne a jemné na dotyk.

Zlato z Maroka

Pre arganový olej existuje veľa názvov v mnohých svetových jazykoch, jeden je však obzvlášť rozšírený – marocké zlato. Jedná sa o jednu z vôbec najcennejších ingrediencií pochádzajúcu z tejto slnečnej zeme a získava si na obľube naprieč celým svetom pre svoje výnimočné vlastnosti. Arganovník tŕnistý, rastlina, z ktorej arganový olej pochádza, rastie len vo veľmi obmedzených podmienkach, preto je aj olej z nej jedným z vôbec najdrahších a najhodnotnejších.

To najlepšie pre vašu pokožku

Arganový olej je nesmierne populárny vďaka svojim mimoriadnym účinkom na pokožku. Olej je bohatý na tokoferoly, karotén, esenciálne mastné kyseliny a vitamíny A a E. Vďaka tomu stimuluje prirodzenú regeneračnú schopnosť kožných buniek a má silné hojivé vlastnosti. Zároveň pokožku do hĺbky vyživuje a navracia jej prirodzenú pružnosť.

Olej proti známkam starnutia

Tie najjednoduchšie riešenia sú často tie najlepšie – to platí aj v boji proti známkam starnutia. Arganový olej je čistým prírodným produktom, ktorý nahradí váš obľúbený pleťový krém aj anti-age sérum v jednom. Vďaka svojim vyživujúcim schopnostiam totiž pokožku zvláčňuje a navracia jej mladistvý vypnutý vzhľad. Zároveň pomáha minimalizovať drobné vrásky a hojí drobné jazvičky po pupienkoch.

Žiarivo pružné vlasy

Arganový olej je obľúbený u marockých žien kvôli použitiu doslova od hlavy po päty. Olej pomáha zaceliť štruktúru vlasového vlákna a vytvoriť na ňom regeneračnú vrstvu, vďaka ktorej chráni pred nepriaznivými vplyvmi počasia aj príliš častým fénovaním či žehlením vlasov. Olej je vynikajúci na suchú pleť všeobecne, preto ho môžete využiť na pokožku celého tela či ho zmiešať s ďalšími rastlinnými olejmi podľa vašich individuálnych požiadaviek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Doporučuji | 26.10.2016 16:18:02 | Lenika

Arganový olej je to nejlepší, co jsem za dlouhou dobu vyzkoušela. Používám jej večer a úplně se na jeho aplikaci těším a mám pocit, jako by se na něj těšila i moje pleť. Výrazně se mi po něj zlepšila kvalita mé citlivé pleti. Většinou nenosím make-up a dokonce i kamarádka se zmínila, že mám nějakou hezčí pleť. Mám opravdu dojem, že vyhlazuje drobné vrásky kolem očí.

Super | 13.5.2015 12:50:50 | AKNELKA

Olej je úžasný pro všechny uvedené možnosti. Používám jako denní i noční péči o pleť, jako zábal na vlasy a dokonce i jako zábal na ruce. Pleť vypadá zdravě, prokrveně. Olej se super vstřebává. Cena je příjemně únosná. Olej chválím kudy chodím a již nekupuji drahé krémy po trých jsem měla občas pocit unavené přechemizované pleti.

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% bio arganový olej lisovaný za studena
INCI: Argania Spinosa Kernel Oil1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz