/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 434 Kč
Kategorie: Péče o nehty, Arganový olej, Vlasové oleje, Pleťové oleje, Vzorky kosmetiky pro extra péči o pleť, Vzorky kosmetiky pro extra péči o vlasy, Vzorky tělových olejů
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 130 Kč

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 20 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně ilustrační. Aktuální foto pro Vás již připravujeme :-).

Za studena lisovaný bio arganový olej Nobilis Tilia dodává zralé náročné pokožce potřebnou výživu a zároveň ji chrání před známkami stárnutí. Olej je bohatý na množství vimaninů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, které napomáhají aktivní regeneraci pleti, vyhlazují jemné vrásky a linky, pleť zjemňují a chrání před známkami stárnutí.

Arganový olej pečuje o zralou pokožku díky množství antioxidantů, jako je vitamin E, a také nenasycených mastných kyselin. Olej snadno pronikne i do hlubších vrstev pokožky, pleť hydratuje, lehce vypíná a dodává jí potřebné živiny. Zralá pokožka je tak posílena a získává zdravý pěstěný vzhled.

Čistý arganový olej pečuje nejenom o zralou suchou pleť, ale také o suché poškozené vlasy, popraskaná nehtová lůžka i lámavé slabé nehty. Arganový olej je vhodný pro péči o pokožku celého těla i vlasy, které posiluje a činí odolnější vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Zázrak z Maroka

Právě až z dalekého Maroka pochází olej, který v současné dobře patří mezi nejoceňovanější a zároveň nejdražší na světě. Argánie trnitá, z jejíchž plodů je olej získáván, je totiž náročná na podnební podmínky a daří se jí pouze v této omezené vlastnosti. Arganový olej je velice oblíben u marockých žen, které jej používají na tělo i vlasy již po staletí.

Pro suchou pokožku

Arganový olej je označovaný za zázrak pro ty, které trápí přesušená pokožka. Má totiž opravdu výjimečné výživující vlastnosti, kdy pokožku intenzivně zvláčňuje, avšak nevytváří neprostupný mastný film. Arganový olej má naopak příjemnou texturu, která se rychle vstřebává, nezatěžuje ani citlivou pokožku a neucpává póry. Díky tomu je arganový olej dobře snášen všemi typy pleti.

Výživa a regenerace

Arganový olej Nobilis Tilia bude pečovat o vaše tělo od hlavy k patě. Můžete jej používat na tvář místo našeho oblíbeného nočního krému či vyživujícího séra. Čistý arganový olej neobsahuje žádné přidané ingredience a je za studena lisovaný, tedy v nejvyšší možné kvalitě s maximálním obsahem účinných látek. Arganový olej je zejména vhodný pro náročnou zralejší pokožku.

Péče o tělo i vlasy

Arganový olej zralou pleť vypíná a působí v jejích hlubokých vrstvách. Zpomaluje stárnutí pokožky a minimalizuje výskyt drobných vrásek. Můžete jej ale rozhodně používat také na celé tělo, kdy dodá pokožce sametově hebký vzhled a dokonalou pružnost. Arganový olej Nobilis Tilia je také skvělým pečujícím zábalem na suché a poškozené vlasy.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na navlhčenou odlíčenou pokožku obličeje a lehkou masáží rozetřete.

Upozornění: Arganový olej má silné ovocně-karamelové aroma. Skladováním se jeho vůně pozvolna mění na vůni plísňového sýru.

Nobilis Tilia Arganový olej, bio 20 ml

Za studena lisovaný bio arganový olej Nobilis Tilia dodáva potrebnú výživu predovšetkým zrelej náročnej pokožke a zároveň ju chráni pred známkami starnutia. Olej je bohatý na množstvo vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov, ktoré napomáhajú pri aktívnej regenerácii pleti, vyhladzujú jemné vrásky a linky, pleť zjemňujú a chránia pred známkami starnutia.

Arganový olej ošetruje zrelú pokožku vďaka množstvu antioxidantov, ako je vitamín E a tiež nenasýtených mastných kyselín. Olej ľahko prenikne aj do hlbších vrstiev pokožky, pleť hydratuje, ľahko vypína a dodáva jej potrebné živiny. Zrelá pokožka je tak posilnená a získava zdravý pestovaný vzhľad.

Navyše, arganový olej sa stará nielen o zrelú a suchú pleť, ale takisto aj o suché poškodené vlasy, popraskané nechtové lôžka a lámavé slabé nechty. Arganový olej je vhodný na starostlivosť o pokožku celého tela aj o vlasy, posilňuje ich a zvyšuje odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom.

Zázrak z Maroka

Práve až z ďalekého Maroka pochádza olej, ktorý v súčasnej dobe patrí medzi najoceňovanejšie a zároveň najdrahšie na svete. Arganovník tŕnistý, z ktorého plodov je olej získavaný, je totiž náročný na podnebné podmienky a darí sa mu iba v tejto oblasti. Arganový olej je veľmi obľúbený u marockých žien, ktoré ho používajú na telo aj vlasy už po storočia.

Pre suchú pokožku

Arganový olej je považovaný za zázrak pre tých, ktorých trápi presušená pokožka. Má totiž skutočne výnimočné vyživujúce vlastnosti, kedy pokožku intenzívne zvláčňuje, avšak nevytvára neprestupný mastný film. Arganový olej má naopak príjemnú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva, nezaťažuje ani citlivú pokožku a neupcháva póry. Vďaka tomu je arganový olej dobre znášaný všetkými typmi pleti.

Výživa a regenerácia

Arganový olej Nobilis Tilia sa bude o vaše telo starať od hlavy po päty. Môžete ho používať na tvár namiesto vášho obľúbeného nočného krému či vyživujúceho séra. Čistý arganový olej neobsahuje žiadne pridané ingrediencie a je za studena lisovaný, teda v najvyššej možnej kvalite s maximálnym obsahom účinných látok. Arganový olej je vhodný predovšetkým pre náročnú zrelšiu pokožku.

Starostlivosť o telo a vlasy

Arganový olej zrelú pleť vypína a pôsobí v jej hlbokých vrstvách. Spomaľuje starnutie pokožky a minimalizuje výskyt drobných vrások. Môžete ho však rozhodne používať takisto na celé telo, kedy dodá pokožke zamatovo hebký vzhľad a dokonalú pružnosť. Arganový olej Nobilis Tilia je tiež vynikajúcim ošetrujúcim zábalom na suché a poškodené vlasy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Je arganový olej v balení 20 ml i s pipetou?

Chci se zeptat, zda je 20 mililitrová lahvička arganového oleje opatřena pipetkou? Ano, všechny rostlinné ...

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť
typy vlasů: poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz