/    /    /    /    /    /  

Sportique Arganový olej

Argan Oil 100% Pure

Značka:
Množství: 15 ml, roll-on
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 263 Kč
Kategorie: Arganový olej, Pleťové oleje, Dárky pro ženy
Produktová řada: Sportique Wellness
Hodnocení:
3,0/5 3 hlasy
Cena
149
ks
Bez DPH 123 Kč

Sportique Arganový olej

Čistý arganový olej Sportique aktivně regeneruje pokožku obličeje i celého těla. Díky složení bohatému na množství vitaminů, nenasycených mastných kyselin a antioxidantů podporuje zdraví a pružnost všech typů pleti, obzvlášť náročné stárnoucí. Arganový olej můžete používat lokálně, například kolem očí a rtů, jako sérum pod oblíbený pleťový krém či rovnou na celý obličej.

Arganový olej v praktickém roll-onu usnadní lokální aplikaci na namáhanou pokožku obličeje i celého těla. Olej má skvělé výživné a pečující vlastnosti, uzamyká v pokožce hydrataci a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy, a tak i před známkami předčasného stárnutí. Arganový olej je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pleť posilují, lehce tonizují a eliminují ztrátu pružnosti.

Arganový olej je díky své výživné konzistenci vhodný pro všechny typy pleti, bohatě je vyživuje, ale nezatěžuje a neucpává. Zanechává pokožku vláčnou a pružnou na dotek, zdravou a pěstěnou na pohled.

Zlato z Maroka

Arganové stromy rostou ve slunném Maroku. A v Maroku se taky vyrábí arganový olej. Říká se mu marocké zlato. Snad pro tu barvu. Snad pro zázračné účinky, které má. Snad pro hustou konzistenci, jak tekuté zlato. Snad pro jeho výživné vlastnosti. Stejně jako se říká, že do zlatých šperků musíte dorůst, tak i argan oceníte až, když se konečně dostanete z puberty a možná až ve středním věku. Arganový olej je výživný, hedvábný, vyhlazuje pleť a drobné vrásky, vyživuje a pečuje. Vlastně pečuje o všechny typy pleti, ale přeci jenom ta starší než náctiletá to ocení o kousek víc.

Čistý arganový? Zlato v koupelně!

Hlavní výhodou arganového oleje je to, že není komedogenní. Je tak vhodný i pro problematickou pleť s akné. No taky jste čekali, že až vám bude třicet, tak nějaký ten pupínek nehrozí? A nestalo se to? Pořád vás občas potrápí akné, ucpané póry, černé tečky a nedokonalá pleť. K tomu se přidaly první vrásky a stále sušší stárnoucí pleť. Jak na to? Hutné krémy na vrásky jsou moc hutné a ucpávají vám póry. Lehké krémy vhodné pro problematickou pleť vás zase vysušují a zvýrazňují vrásky. Tak pak je konečně čas sáhnout po arganovém oleji.

Arganový olej nanášejte každý večer na čistou mírně vlhkou pleť. Nebo ho smíchejte s pár kapkami vody a poté tuto olejovou emulzi nanášejte na pleť místo nočního krému. Olej se vstřebává docela pomalu, je hutný a mastný, ale nebojte, opravdu je vhodný i pro mastnou a problematickou pleť. Pokud máte pokožku spíš suchou, tak ta už si dávno prozpěvuje blahem. Arganový olej vyživuje, spolu s vodou hydratuje, udržuje optimální hydrataci v pleti. Během noci podporuje přirozenou regeneraci a zjemňuje vrásky.

Olej a roll-on?

Však to je přeci ideální kombinace. Arganový olej si tak nanesete kamkoliv a kdykoliv. Jen malinké množství stačí namazat každý večer na pleť pro dokonalou protivráskovou a výživnou péči. Trošku roll-onem naneste do dlaní a přidejte kapku vody a můžete namazat. Během dne zase arganový olej využijete třeba jako olej na nehtová lůžka, jako univerzální balzám na suchá místa nebo jako náhradu balzámu na rty.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na odlíčenou navlhčenou pokožku obličeje, lehce rozetřete a nechte vstřebat.

Sportique Arganový olej

Čistý arganový olej Sportique aktívne regeneruje pokožku tváre aj celého tela. Vďaka zloženiu bohatému na množstvo vitamínov, nenasýtených mastných kyselín a antioxidantov podporuje zdravie a pružnosť všetkých typov pleti vrátane náročnej starnúcej. Arganový olej môžete používať lokálne, napríklad okolo očí a pier, ako sérum pod obľúbený pleťový krém či rovno na celú pleť.

Arganový olej v praktickom roll-one uľahčí lokálnu aplikáciu na namáhanú pokožku tváre aj celého tela. Olej má vynikajúce výživné a ošetrujúce vlastnosti, uzamyká v pokožke hydratáciu a chráni ju pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, a tak aj pred známkami predčasného starnutia. Arganový olej je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pleť posilňujú, ľahko tonizujú a eliminujú stratu pružnosti.

Arganový olej je vďaka svojej výživnej konzistencii vhodný na všetky typy pleti, výdatne ju vyživuje, ale nezaťažuje a neupcháva. Zanecháva pokožku vláčnu a pružnú na dotyk, zdravú a pestovanú na pohľad.

Zlato z Maroka

Arganové stromy rastú v slnečnom Maroku. A v Maroku sa tiež vyrába arganový olej. Hovorí sa mu marocké zlato. Možno pre tú farbu. Možno pre jeho zázračné účinky, ktoré má. Možno pre hustú konzistenciu ako tekuté zlato. Možno pre jeho výživné vlastnosti. Rovnako, ako sa hovorí, že do zlatých šperkov musíte dorásť, tak aj argan oceníte až keď sa konečne dostanete z puberty a možno až v strednom veku. Arganový olej je výživný, hodvábny, vyhladzuje pleť a drobné vrásky, vyživuje a ošetruje. Vlastne sa stará o všetky typy pleti, ale predsa len tá staršia ako násťročná to ocení o trošku viac.

Čistý arganový? Zlato v kúpeľni!

Hlavnou výhodou arganového oleja je to, že nie je komedogénny. Je tak vhodný aj na problematickú pleť s akné. No tiež ste čakali, že až kým vám bude tridsať, tak nejaký ten pupienok nehrozí? A nestalo sa to? Stále vás občas potrápi akné, upchaté póry, čierne bodky a nedokonalá pleť. K tomu sa pridali prvé vrásky a stále suchšia starnúca pleť. Ako na to? Hutné krémy na vrásky sú príliš hutné a upchávajú póry. Ľahké krémy vhodné pre problematickú pleť vás zase vysušujú a zvýrazňujú vrásky. Tak potom je konečne čas siahnuť po arganovom oleji.

Arganový olej nanášajte každý večer na čistú mierne vlhkú pleť. Alebo ho zmiešajte s pár kvapkami vody a potom túto olejovú emulziu nanášajte na pleť namiesto nočného krému. Olej sa vstrebáva pomerne pomaly, je hutný a mastný, ale neobávajte sa, skutočne je vhodný aj na mastnú a problematickú pleť. Pokiaľ máte pokožku skôr suchú, tak tá už si dávno prespevuje blahom. Arganový olej vyživuje, spolu s vodou hydratuje a udržiava optimálnu hydratáciu v pleti. Počas noci podporuje prirodzenú regeneráciu a zjemňuje vrásky.

Olej a roll-on?

Však to je predsa ideálna kombinácia. Arganový olej si tak nanesiete kamkoľvek a kdekoľvek. Iba malinké množstvo stačí natrieť každý večer na pleť pre dokonalú protivráskovú a výživnú starostlivosť. Trošku roll-onom naneste do dlaní a pridajte kvapku vody a môžete namazať. Počas dňa zase arganový olej využijete napríklad ako olej na nechtové lôžka, ako univerzálny balzam na suché miesta alebo ako náhradu balzamu na pery.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový
produktové řady: Sportique Wellness

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz