/    /    /    /    /  

Argital Arganový pleťový olej proti vráskám 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Pleťové oleje
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
490
ks
Bez DPH 405 Kč

Argital Arganový pleťový olej proti vráskám 50 ml

Argital Arganový pleťový olej proti vráskám je skvělým přípravkem pro každodenní účinnou péči o pleť, pokud hledáte to nejlepší. Arganový olej je právem nazýván tekutým zlatem a je mimořádně ceněný pro své výjimečné vlastnosti. Je velice oblíbený pro péči o pokožku celého těla, obličeje i vlasů. Arganový olej má vynikající účinky na výživu pleti díky vyváženému složení mastných kyselin, pokožku hloubkově hydratuje, aniž by ji nadměrně zatížil.

Tento olej je skvělou prevencí proti vzniku vrásek. Revitalizuje kožní buňky a pomáhá podpořit jejich přirozenou regenerační schopnost. Dodává pleti všechny prospěšné látky, jako jsou vitaminy či antioxidanty, a chrání ji proti nepříznivým vnějším vlivům. Složení oleje je čisté, obsahuje pouze kvalitní přírodní oleje v harmonicky vyvážené směsi.

Olej z levandule má antiseptické a antibakteriální účinky, díky čemuž působí příznivě na mnohá kožní onemocnění jako je akné, dermatitida a podobně. Zároveň napomáhá zmírnit a zklidnit podráždění. Jojobový olej a olej z muškátové růže dodávají pleti pružnost a vitalitu. Pokožka bude vláčná, zářivá a sametově hebká.

Použití: Před použitím navlhčete pokožku. Několik kapek oleje naneste do dlaní a roztírejte konečky prstů.

Argital Arganový pleťový olej proti vráskám 50 ml

Argital Arganový pleťový olej proti vráskam je skvelým prípravkom pre každodennú účinnú starostlivosť o pleť, ak hľadáte to najlepšie. Arganový olej je právom nazývaný tekutým zlatom a je mimoriadne cenený pre svoje výnimočné vlastnosti. Je veľmi obľúbený pre starostlivosť o pokožku celého tela, tváre i vlasov. Arganový olej má vynikajúce účinky na výživu pleti vďaka vyváženému zloženiu mastných kyselín, pokožku hĺbkovo hydratuje bez toho, aby ju nadmerne zaťažil.

Tento olej je skvelou prevenciou proti vzniku vrások. Revitalizuje kožné bunky a pomáha podporiť ich prirodzenú regeneračnú schopnosť. Dodáva pleti všetky prospešné látky, ako sú vitamíny alebo antioxidanty, a chráni ju proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Zloženie oleja je čisté, obsahuje len kvalitné prírodné oleje v harmonicky vyváženej zmesi.

Olej z levandule má antiseptické a antibakteriálne účinky, vďaka čomu pôsobí priaznivo na mnohé kožné ochorenia ako je akné, dermatitída a podobne. Zároveň napomáha zmierniť a upokojiť podráždenie. Jojobový olej a olej z muškátovej ruže dodávajú pleti pružnosť a vitalitu. Pokožka bude vláčna, žiarivá a zamatovo hebká.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Triticum Vulgare Germ Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Santalum Album Oil, Boswellia Carterii Oil1), Lavandula Angustifolia Oil1), Argania Spinosa Oil, Rosa Moschata Oil, Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
typy pleti: anti age

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it