/    /    /    /  

Hanoju Arjuna churna 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Kategorie: Mozek a krevní oběh
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Hanoju Arjuna churna 100 g

Arjuna Chuna od firmy Hanoju je tradičním ajurvédským kořením, které se získává z plodů a kůry stromu Arjuna rostoucího v Indii či na Srí Lance. Tato bylina je oblíbená v ajurvédě, a to pro své pozitivní účinky na srdce, cévy či krevní tlak. Kůra arjuny je bohatá na třísloviny, flavonoidy či minerální látky, které působí příznivě na oběhový systém a mají antioxidační účinky.

Prášek z rostliny Arjuna Chuna obsahuje kromě dalších prospěšných látek také koenzym Q10, který pomáhá předcházet infarktům a snižovat zrychlený srdeční tep. Dále podporuje správnou činnost srdce a cirkulaci krve a zvyšuje srážlivost krve. Arjuna zároveň působí příznivě na vysoký krevní tlak či hladinu cholesterolu, které pomáhá snižovat. Má také pozitivní účinky na stav tepen, protože zpomaluje proces jejich kornatění.

Příprava: Čtvrt až půl lžičky prášku nasypte do šálku a zalijte ze 2/3 vodou a zbytek dolijte horkým mlékem. Dle chuti můžete dosladit medem či cukrem. Nepoužívejte vařící mléko ani nesypte ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Dávkování: Užívejte maximálně 3 šálky denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Vrcholák pravý kůra
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový, plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, vysoký krevní tlak

Výrobce

HANOJU Deutschland GMBH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Německo
tel: +49 5491 84428 0
https://www.hanoju-shop.de