/    /    /    /  

Weleda Arnika 10% mast 25 g

Značka:
Množství: 25 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Weleda Arnika 10% mast 25 g

Hojivá mast s výtažky z arniky Weleda napomáhá regeneraci bolavých svalů a kloubů, urychluje ale i hojení natažených šlach, modřin a výronů. Mast můžeme použít k masáži namožených svalů po fyzické zátěži či jako zábal proti chronickým bolestem.

Arnika horská je již po staletí oblíbená pro své hojivé, regenerační i dezinfekční účinky. Urychluje hojení výronů a modřin, ale také ulevuje od bolesti namožených svalů či natažených šlach.

Zázračná arnika

Arnika je bylinou, která je již po staletí oblíbena v tradičním léčitelství a má pozoruhodné účinky. Již od pradávna se používala pro své hojivé a tonizační schopnosti. Roste tradičně v horských oblastech, musí vzdorovat nepříznivým vnějším vlivům, a proto má koncentrovaný obsah účinných látek. Z arniky se vyrábějí zejména léčivé tinktury či masti, jako je právě tato od Weledy.

Rychlá úleva

Mast z arniky oceníte na namožené svaly a klouby, zejména pak po náročném sportovním či fyzickém výkonu. Arniková mast Weleda pomáhá ulevit bolavému svalstvu, uvolnit jej a přinést mu tolik potřebný odpočinek. Zároveň má dobrý vliv také na zdraví celého pohybového aparátu, působí podpůrně při léčení modřin či natažených šlach.

Nejen po fyzickém výkonu

Masáž s arnikou pomáhá od bolestí a křečí. Zároveň má příznivý vliv také na kvalitu cév, pomáhá zpevňovat jejich stěnu, a zabraňuje tak tvorbě křečových žil či otoků v důsledku nedostatečné pevnosti žilních stěn. Arnika zároveň podporuje prokrvení, a tím i regeneraci tkání. Také pomáhá zmírnit zarudnutí, otok a zánět po bodnutí hmyzem.

Použití: Na postižené místo aplikujeme silnější vrstvu krému a zakryjeme čistým obvazem. Necháme působit nejlépe přes noc. Aplikaci opakujeme, dokud příznaky neodezní.

Upozornění: Nepoužívejte při alergii nebo přecitlivělosti na arniku.

Weleda Arnika 10% mast 25 g

Hojivá masť Weleda s výťažkami z arniky napomáha regenerácii boľavých svalov a kĺbov, urýchľuje však aj hojenie natiahnutých šliach, modrín a výronov. Masť môžeme použiť na masáž presilených svalov po fyzickej záťaži alebo ako zábal proti chronickým bolestiam.

Arnika horská je už po storočia obľúbená pre svoje hojivé, regeneračné a dezinfekčné účinky. Urýchľuje hojenie výronov a modrín, ale tiež uľavuje od bolesti presilených svalov či natiahnutých šliach.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Podzemnicový olej, Výtažek z arniky, Lanolin, Voda, Včelí vosk, Alkohol
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz