/    /    /    /  

Taoasis Aroma difuzér Odpočinek, Baldini

Značka:
Množství: 100 ml + 7 tyčinek
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Difuzéry do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: DEMETER, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Taoasis Aroma difuzér Odpočinek, Baldini

Aroma difuzér Baldini Odpočinek provoní pokoj uklidňující květinovou vůní se sladkými tóny ovoce a maximálně podpoří chvíle relaxace. Kombinace éterických olejů obsahuje jemné tóny levandule a pomeranče, uklidní a pomůže snadněji odplavit stres. Obsažené éterické oleje příjemně voní, zároveň mají silný aromaterapeutický potenciál a dokáží zlepšit psychickou pohodu.

Pokojový aroma difuzér zaplní pokoj lehkou uklidňující vůní levandule s jemnými tóny zralých pomerančů. Harmonické vůni dominují květinové tóny doplněné sladkými pomeranči a nahořklou pryskyřicí benzoe. Díky této nasládlé uklidňující vůni se aroma difuzér hodí obzvlášť do obývacích pokojů a dalších místností, kde rádi relaxujete a užíváte pohody.

Použití: Odstraňte ochranné víčko a dřevěné tyčinky vložte do hrdla skleněného flakonu. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

Taoasis Aroma difuzér Odpočinek, Baldini

Aromadifuzér Baldini Oddych rozvonia miestnosť upokojujúcou kvetinovou vôňou so sladkými tónmi ovocia a maximálne podporí chvíle relaxu. Kombinácia éterických olejov obsahuje jemné tóny levandule a pomaranča, upokojí a pomôže ľahšie odplaviť stres. Obsiahnuté éterické oleje príjemne voňajú, zároveň majú silný aromaterapeutický potenciál a dokážu zlepšiť psychickú pohodu.

Izbový aromadifuzér zaplní miestnosť ľahkou upokojujúcou vôňou levandule s jemnými tónmi zrelých pomarančov. Harmonickej vôni dominujú kvetinové tóny doplnené sladkými pomarančmi a horkastou živicou benzoe. Vďaka tejto sladkastej upokojujúcej vôni sa aróma difuzéra hodí obzvlášť do obývacích izieb a ďalších miestností, kde radi relaxujete a užívate si pohodu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Geraniol
i
i

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/