/    /    /    /  

Taoasis Aroma difuzér Povzbuzení, Baldini

Značka:
Množství: 100 ml + 7 tyčinek
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Difuzéry do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: DEMETER, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Taoasis Aroma difuzér Povzbuzení, Baldini

Aroma difuzér Baldini Povzbuzení provoní pokoj svěží citrusovou vůní zralých pomerančů a dodá energii. Kombinace éterických olejů obsahuje tóny svěží citronové trávy a sladkých citrusových plodů, povzbudí a snadno dodá energii. Obsažené éterické oleje příjemně voní, zároveň mají silný aromaterapeutický potenciál a dokáží zlepšit psychickou pohodu.

Pokojový aroma difuzér zaplní pokoj nasládlou a přesto svěží vůní zralých citrusových plodů. Této osvěžující kombinaci dominuje pikantní citronová tráva, doplněná šťavnatou limetkou a sladkým pomerančem. Hřejivá kombinace vůní povzbudí, příjemně naladí a dodá energii a chuť do života. Díky této sladké ovocné až letní vůni se aroma difuzér hodí obzvlášť do pracovny, kanceláře i dalších místností, kde se potřebujete lépe soustředit.

Použití: Odstraňte ochranné víčko a dřevěné tyčinky vložte do hrdla skleněného flakonu. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

Taoasis Aroma difuzér Povzbuzení, Baldini

Aromadifuzér Baldini Povzbudenie rozvonia miestnosť sviežou citrusovou vôňou zrelých pomarančov a dodá energiu. Kombinácia éterických olejov obsahuje tóny sviežej citrónovej trávy a sladkých citrusových plodov, povzbudí a ľahko dodá energiu. Obsiahnuté éterické oleje príjemne voňajú, zároveň majú silný aromaterapeutický potenciál a dokážu zlepšiť psychickú pohodu.

Izbový aromadifuzér zaplní miestnosť sladkastou, a napriek tomu sviežou vôňou zrelých citrusových plodov. Tejto osviežujúcej kombinácii dominuje pikantná citrónová tráva, doplnená šťavnatou limetkou a sladkým pomarančom. Hrejivá kombinácia vôní povzbudí, príjemne naladí a dodá energiu a chuť do života. Vďaka tejto sladkej ovocnej až letnej vôni sa aromadifuzér hodí obzvlášť do pracovne, kancelárie a ďalších miestností, kde sa potrebujete lepšie sústrediť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Citral, Linalool
i
i

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/