/    /    /    /  

Taoasis Aroma difuzér Vůně lesa, Baldini

Značka:
Množství: 100 ml + 7 tyčinek
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Difuzéry do bytu
Produktová řada: Baldini Pokojové vůně
Certifikáty: DEMETER, FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
549
ks
Bez DPH 454 Kč

Taoasis Aroma difuzér Vůně lesa, Baldini

Aroma difuzér Baldini Vůně lesa provoní pokoj osvěžující vůní jehličnanů a příjemně povzbudí. Kombinace éterických olejů obsahuje svěží tóny borovice a cypřiše, dodá energii a pomůže se lépe soustředit. Obsažené éterické oleje příjemně voní, zároveň mají silný aromaterapeutický potenciál a dokáží zlepšit psychickou pohodu.

Pokojový aroma difuzér zaplní pokoj lehkou a přesto osvěžující vůní lesa. Svěží vůni jehličnanů dominují tóny borovice a cypřiše, povzbuzují, posilují a navozují dobrou náladu. Díky této svěží vůni se aroma difuzér hodí obzvlášť do pracovny a do míst, kde se chcete lépe a snadněji soustředit.

Použití: Odstraňte ochranné víčko a dřevěné tyčinky vložte do hrdla skleněného flakonu. Během pár chvil bambusové dřevo absorbuje éterické oleje a po místnosti se rozlije příjemná vůně. Při běžné pokojové teplotě vydrží aroma difuzér vonět 4 až 8 týdnů.

Taoasis Aroma difuzér Vůně lesa, Baldini

Aromadifuzér Baldini Vôňa lesa rozvonia miestnosť osviežujúcou vôňou ihličnanov a príjemne povzbudí. Kombinácia éterických olejov obsahuje svieže tóny borovice a cyprusu, dodá energiu a pomôže lepšie sa sústrediť. Obsiahnuté éterické oleje príjemne voňajú, zároveň majú silný aromaterapeutický potenciál a dokážu zlepšiť psychickú pohodu.

Izbový aromadifuzér zaplní miestnosť ľahkou, a napriek tomu osviežujúcou vôňou lesa. Sviežej vôni ihličnanov dominujú tóny borovice a cyprusu, povzbudzujú, posilňujú a navodzujú dobrú náladu. Vďaka tejto sviežej vôni sa aromadifuzér hodí obzvlášť do pracovne a do priestoru, kde sa chcete lepšie a ľahšie sústrediť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Linalool, Cinnamyl Alcohol
i
i

konzistence: tekutá
obal: dřevěný, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: Baldini Pokojové vůně

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/