/    /    /    /  

Saloos Aroma roll-on na cesty 9 ml

Značka:
Množství: 9 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Aroma roll-ony, Bolest hlavy
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
1,0/5 1 hlas
Cena
113
ks
Bez DPH 93 Kč

Saloos Aroma roll-on na cesty 9 ml

Osvěžující aroma roll-onu Saloos Na cesty obsahuje esenciální oleje z grepu a máty, které pomáhají překonat únavu a nevolnost během cestování. Aroma osvěžuje a uvolňuje tělo i mysl.

Přírodní aroma roll-on Na cesty je osvěžující pro tělo i mysl, pomáhá překonat nevolnost a únavu. Díky tomu je ideální pro použití během dlouhého dne a je nepostradatelným pomocníkem při cestování. Harmonicky laděná kompozice z bio jojobového oleje a čistě přírodních esenciálních olejů z grepu, máty a dalších zklidňuje mysl. Aroma pomáhá tlumit nevolnosti, ulevuje od bolesti hlavy, zahání únavu a celkově osvěžuje. 

Aroma roll-on je bioproduktem bez konzervačních a syntetických vonných látek. Je certifikován certifikátem přírodní kosmetiky CPK BIO, můžete si být tak jistí kvalitou použitých přírodních surovin.

Aromaterapie na cesty

Aroma roll-on Na cesty od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže ovlivnit vaši aktuální náladu a dodat vám energii. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Proti únavě a bolestem hlavy

Aroma roll-on určený pro hladší průběh cestování se zakládá na esenciálním oleji z grapefruitu, jež vás ihned osvěží a pomůže vám nabrat síly. Grapefruit podporuje soustředění a pomáhá proti únavě při monotónních činnostech. V souladu s ním působí také éterický olej z máty, který rovněž působí revitalizačními účinky na mysl a má zároveň vliv také proti nevolnostem, které cestování často provázejí. 

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Saloos Aroma roll-on na cesty 9 ml

Osviežujúca aróma roll-on Saloos Na cesty obsahuje esenciálne oleje z grepu a mäty, ktoré pomáhajú prekonať únavu a nevoľnosť počas cestovania. Aróma osviežuje a uvoľňuje telo i myseľ.

Prírodná aróma roll-on Na cesty je osviežujúca pre telo i myseľ, pomáha prekonať nevoľnosť a únavu. Vďaka tomu je ideálna pre použitie počas dlhého dňa a je nenahraditeľným pomocníkom pri cestovaní. Harmonicky ladená kompozícia z bio jojobového oleja a čisto prírodných esenciálnych olejov z grepu, mäty a ďalších upokojuje myseľ. Aróma pomáha tlmiť nevoľnosti, uľavuje od bolesti hlavy, zaháňa únavu a celkovo osviežuje.

Aróma roll-on je bioprodukt bez konzervačných a syntetických vonných látok. Je certifikovaný certifikátom prírodnej kozmetiky CPK BIO, môžete si byť tak istí kvalitou použitých prírodných surovín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil1), Parfum2), Citral2), Limonene2), Linalool2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz