/    /    /    /  

Taoasis Aroma roll-on Proti nachlazení, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Aroma roll-ony
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Taoasis Aroma roll-on Proti nachlazení, Baldini 10 ml

Aroma roll-on Baldini Proti nachlazení pomáhá ulevit od bolesti hlavy i ucpaného nosu ve chvílích, kdy na vás něco leze. Obsažené éterické oleje nejenom uvolní dutiny a přinesou úlevu, zároveň mohou sloužit i jako prevence nachlazení v období viróz. Navíc, díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Roll-on za pomoci bylinkové vůně uleví při bolestech hlavy, nachlazení a rýmě. Kombinace svěžího eukalyptu, tea tree a tymiánu tvoří osvěžující kombinaci, která uvolňuje ucpané dutiny a zmírňuje nepříjemné pocity spojené s nachlazením. Obsažené éterické oleje zároveň působí antibakteriálně a působí jako mírná prevence nachlazení v období chřipek a viróz.

Použití: Roll-on aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne. Můžete použít i na spánky a krk.

Taoasis Aroma roll-on Proti nachlazení, Baldini 10 ml

Aromaroll-on Baldini Proti nachladnutiu pomáha uľaviť od bolesti hlavy a upchatého nosa v čase, keď na vás niečo lezie. Obsiahnuté éterické oleje nielen uvoľnia dutiny a prinesú úľavu, ale zároveň môžu slúžiť aj ako prevencia nachladnutia v období viróz. Navyše, vďaka praktickému baleniu môžete mať roll-on so sebou vždy po ruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť.

Roll-on za pomoci bylinkovej vône uľaví pri bolestiach hlavy, nachladnutí a nádche. Kombinácia sviežeho eukalyptu, tea tree a tymianu tvorí osviežujúcu kombináciu, ktorá uvoľňuje upchaté dutiny a zmierňuje nepríjemné pocity spojené s nachladnutím. Obsiahnuté éterické oleje zároveň pôsobia antibakteriálne a ako mierna prevencia nachladnutia v období chrípok a viróz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum1), Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral1), Coumarin1), Geraniol1), Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/