/    /    /    /  

Taoasis Aroma roll-on První pomoc, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Aroma roll-ony
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Taoasis Aroma roll-on První pomoc, Baldini 10 ml

Aroma roll-on Baldini První pomoc uklidní mysl v krizových situacích a pomůže je snadněji překonat. Zklidňující hořko-sladká vůně neroli má relaxační a uvolňující účinky, dokáže pomoci při úzkostných stavech a pocitech strachu. Díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Roll-on v sobě spojuje uklidňující účinky neroli a dalších éterických olejů a přináší tak rychlou pomoc při úzkostných stavech, strachu či obavách. Je vhodným pomocníkem ve chvílích, kdy potřebujete uklidnit tělo i mysl, napomáhá totiž i klidnému spánku a působí proti nespavosti.

Použití: Roll-on aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne. Můžete použít i na spánky a krk.

Taoasis Aroma roll-on První pomoc, Baldini 10 ml

Aromaroll-on Baldini Prvá pomoc upokojí myseľ v krízových situáciách a pomôže ich ľahšie prekonať. Upokojujúca horko-sladká vôňa neroli má relaxačné a uvoľňujúce účinky, dokáže pomôcť pri úzkostných stavoch a pocitoch strachu. Vďaka praktickému baleniu môžete mať roll-on so sebou vždy po ruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť.

Roll-on v sebe spája upokojujúce účinky neroli a ďalších éterických olejov a prináša tak rýchlu pomoc pri úzkostných stavoch, strachu či obavách. Je vhodným pomocníkom v čase, kedy potrebujete upokojiť telo a myseľ, pomáha totiž aj pokojnému spánku a pôsobí proti nespavosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfum1), Linalool1), Citrus Aurantium Amara Flower Oil1), Limonene1), Geraniol1), Farnesol1), Citronellol1), Citral1), Benzyl Benzoate1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/