/    /    /    /  

Taoasis Aroma roll-on Svěží hlava, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Aroma roll-ony
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
219
ks
Bez DPH 181 Kč

Taoasis Aroma roll-on Svěží hlava, Baldini 10 ml

Aroma roll-on Baldini Svěží hlava osvěžuje a pomáhá při bolestech hlavy i nevolnosti za pomoci vůně bylinek. Osvěžující kombinace máty a citrusových plodů povzbudí a příjemně naladí. Navíc, díky praktickému balení můžete mít roll-on s sebou vždy po ruce a v případě potřeby jej kdykoliv použít.

Roll-on v sobě spojuje svěží tóny máty společně se sladkými zralými citrony, grapefruitem a limetkou. Tvoří tak lehkou větrovou vůni s mírně hořkými tóny ovoce, osvěžuje, povzbuzuje a zároveň pomáhá při bolestech hlavy a migrénách. Dokáže ulevit i při nevolnostech spojených s bolavou hlavou.

Použití: Roll-on aplikujte na pulzní body těla podle potřeby kdykoliv během dne. Můžete použít i na spánky a krk.

Taoasis Aroma roll-on Svěží hlava, Baldini 10 ml

Aromaroll-on Baldini Svieža hlava osviežuje a pomáha pri bolestiach hlavy a nevoľnosti pomocou byliniek. Osviežujúca kombinácia mäty a citrusových plodov povzbudí  a príjemne naladí. Navyše, vďaka praktickému baleniu môže mať roll-on so sebou vždy po ruke a v prípade potreby ho kedykoľvek použiť.

Roll-on v sebe spája svieži tón mäty spoločne so sladkými zrelými citrónmi, grapefruitom a limetkou. Tvorí tak ľahkú veternú vôňu s mierne horkými tónmi ovocia, osviežuje, povzbudzuje a zároveň pomáha pri bolestiach hlavy a migrénach. Dokáže uľaviť aj pri nevoľnostiach spojených s boľavou hlavou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europea Fruit Oil, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Mentha Piperita Oil1), Hypericum Perforatum Extract, Parfum1), Tocopheryl Acetate1), Alcohol, Citral1), Citronellol1), Coumarin1), Geraniol1), Limonene1), Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/