/    /    /    /  

Saloos Aroma roll-on tea tree 9 ml

Značka:
Množství: 9 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Aroma roll-ony, Podrážděná pokožka
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
113
ks
Bez DPH 93 Kč

Saloos Aroma roll-on tea tree 9 ml

Praktický a užitečný přírodní aroma roll-on Tea Tree Saloos je vyroben z bio jojobového oleje a obsahuje vysoký podíl antiseptického esenciálního oleje z čajovníku. Účinně ošetřuje problematickou, zanícenou a aknózní pleť, urychluje hojení oparů, drobných poranění, odřenin a štípnutí hmyzem.

Aroma roll-on je bioproduktem bez konzervačních a syntetických vonných látek. Je certifikován certifikátem přírodní kosmetiky CPK BIO, můžete si být tak jistí kvalitou použitých přírodních surovin.

Praktická aromaterapie

Aroma roll-on Tea tree od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Na poranění i problematickou pokožku

Aroma roll-on s obsahem tea tree oleje oceníte v mnoha situacích a je vhodný i jako přípravek první pomoci. Tea tree olej je přirozeně antiseptický, proto je skvělý na různá drobná poranění a oděrky, které ihned dezinfikuje a zabraňuje vzniku zánětu. Zároveň zklidňuje pokožku při popáleninách a pečuje také o pokožku problematickou se sklony ke vzniku akné. Zmírňuje zarudnutí a svědění při poštípání hmyzem.

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Saloos Aroma roll-on tea tree 9 ml

Praktický a užitočný prírodný aróma roll-on Tea Tree Saloos je vyrobený z bio jojobového oleja a obsahuje vysoký podiel antiseptického esenciálneho oleja z čajovníka. Účinne ošetruje problematickú, zapálenú a aknóznu pleť, urýchľuje hojenie oparov, drobných poranení, odrenín a uštipnutia hmyzom.

Aróma roll-on je bioprodukt bez konzervačných a syntetických vonných látok. Je certifikovaný certifikátom prírodnej kozmetiky CPK BIO, môžete si byť tak istí kvalitou použitých prírodných surovín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil1), Tea Tree1), Parfum2), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz