/    /    /    /  

Saloos Aroma roll-on vitalita 9 ml

Značka:
Množství: 9 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Aroma roll-ony, Dárky pro ženy
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
0,0/5 1 hlas
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Saloos Aroma roll-on vitalita 9 ml

Přírodní aroma roll-on Vitalita Saloos pomáhá uvolnit mysl. Jeho svěží vůně vám umožní úspěšně vykročit do nového rána. Naplňuje mysl optimismem a dobrou náladou. Směs jojobového oleje a esenciálních olejů aromaterapeuticky působí na naši mysl a nabíjí energií. Osvěžující citrusové esence z grepu, limety, litsey cubeby a dalších vám dodá optimismus kdykoliv během dne.

Roll-on působí aromaterapeuticky na vaši mysl, dodává novou energii a dobrou náladu. Citrusové vůně jsou plné optimismu a energie. Mírní deprese, pozitivně působí při únavě a pomáhají udržet pozornost. Roll-on můžete mít vždy schovaný v kabelce, je vhodný pro použití kdykoliv během dne, kdy vám dodá optimismus, novou životní energii a dostatek síly pro dlouhý náročný den.

Aromaterapie vždy při ruce

Aroma roll-on Vitalita od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Optimismus a energie

Aroma roll-on Vitalita je určen pro y, kterým chybí životní energie. Esenciální oleje z grapefruitu a limetky vás hned po ránu probudí a navnadí vás do nového dne. Grep a limetka pomáhají při únavě a ospalosti a zlepšují koncentraci. Éterický olej z litsea cubeba se svou svěží vůní dodává dobrou náladu a optimismus do nového dne. Použijte roll-on kdykoliv, když budete potřebovat povzbudit na těle či na mysli. 

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Saloos Aroma roll-on vitalita 9 ml

Prírodný aróma roll-on Vitalita Saloos pomáha uvoľniť myseľ. Jeho svieža vôňa vám umožní úspešne vykročiť do nového rána. Napĺňa myseľ optimizmom a dobrou náladou. Zmes jojobového oleja a esenciálnych olejov aromaterapeuticky pôsobí na našu myseľ a nabíja energiou. Osviežujúce citrusové esencie z grepu, limety, litsea cubeba a ďalších vám dodá optimizmus kedykoľvek počas dňa.

Roll-on pôsobí aromaterapeuticky na vašu myseľ, dodáva novú energiu a dobrú náladu. Citrusové vône sú plné optimizmu a energie. Miernia depresie, pozitívne pôsobia pri únave a pomáhajú udržať pozornosť. Roll-on môžete mať vždy schovaný v kabelke, je vhodný pre použitie kedykoľvek počas dňa, kedy vám dodá optimizmus, novú životnú energiu a dostatok sily pre dlhý náročný deň.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil1), Parfum (Essential Oils), Citral2), Limonene2), Linalool2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz